Vlachovo Březí překvapivě porazilo Strunkovice

Prachaticko – Fotbalová I.B třída měla na programu čtvrté kolo, které potvrdilo, že se v soutěži může stát cokoliv.

11.9.2018

Čkyně - Dražejov 6:1.Foto: Deník / Vladimír Klíma

SKUPINA A

Netolice – Roudné B 5:2.

Můj dům, můj hrad platí pro Netolické stoprocentně. Doma jsou stoprocentní, venku zatím bez bodu. Netoličtí měli výborný vstup do utkání a po půl hodině vedli o tři góly. Soupeř sice snížil, ale rozjeté domácí nedokázal zastavit.

SKUPINA B

Čkyně – Dražejov 6:1.

„Do utkání jsme vstoupili nervozně a výsledkem bylo nedorozumění mezi středními obránci a brankářem, čehož hosté využili ke vstřelení velmi šťastné branky. Chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali, ale postupně jsme se dostali do hry a začali si vytvářet brankové příležitosti. Bohužel naše špatná produktivita a dobře chytající Drnek nám bránili ve vyrovnání. To trvalo až do 32. minuty, kdy byl faulován Provod a Turek vyrovnal z penalty. V následujících deseti minutách jsme vstřelili ještě dvě branky a ve druhém poločase navýšili počet až na konečných šest. Ale vzhledem k tomu, kolik nám již odevzdaný soupeř nabídl příležitostí ke vstřelení gólů, tak by průběhu utkání odpovídalo ještě minimálně o dvě vstřelené branky navíc. Pozitivní je, že jsme byli hlavně produktivní na rozdíl od Strunkovic,“ komentoval duel domácí trenér Daniel Myslík.

Vacov – Osek B 1:1.

Vacov ztratil podruhé za sebou dva body za remízu, tentokrát úplně zbytečně. Domácí se do vedení po řadě šancí dostali až dvacet minut před koncem brankou A. Bujoka, vypadalo to již na tři body, ale soupeři se podařilo v závěru zápasu srovnat. I přes dvě remízy však Vacov zůstává v kontextu ostatních výsledků na dostřel čela tabulky.

Cehnice – Záblatí / Prachatice B 2:1.

Že to nebudou mít hosté v Cehnicích jednoduché, bylo předem jasné. Domácí zatím neměli ani bod a šli si za vítězstvím. Prachatičtí nejenže si neodvezli ani bod, ale navrch dostali ještě dvě červené karty. Hlavně ta pro Šanderu bude asi drahá.

Chelčice – Stachy 4:0.

Stašští nezačali zápas dobře a brzy inkasovali branku. Do 30. minuty ještě bojovali o slušný výsledek, ale pak během čtyř minut třikrát inkasovali a bylo po zápase. Druhý poločas se již víceméně dohrával z povinnosti.

Vlachovo Březí – Strunkovice 1:0.

Největší překvapení tohoto kola. Strunkovičtí zatím procházeli soutěží vítězně, ale ve Březí padli, když dal jediný gól zápasu hned po přestávce Brzobohatý. Pro domácí má výhra velkou cenu, sezonu odstartovali podstatně lépe než tu minulou a po čtyřech kolech mají šest bodů. „První poločas se nám nevydařil. Pak jsme si dokázali vytvořit nějaké šance. Soupeř však dobře bránil, zahušťoval střed hřiště. V závěru zápasu jsme byli v tlaku, ale gól zkrátka nedali. Nezbývá než domácím pogratulovat ke třem bodům,“ komentoval zápas asistent trenéra Strunkovic Petr Kortus.

Autor: Redakce

11.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 17 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Vedoucí studené kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Umíte vést tým? Rádi vyrábíte chlebíčky? Trávíte rádi čas v kuchyni a chcete volné odpoledne? Pojďte vařit s námi., , STRAVBYT hledá vedoucí studené kuchyně v Českých Budějovicích. Práce jen v pracovní dny od 2:00 do 10:30. Náplň práce: vedení malého a milého kolektivu studené kuchyně, dodržování hygienických standardů, pomoc kolegům a dozor nad výrobou lahůdek , , Nabízíme platový růst, dotované stravování, roční bonusy, výborný kolektiv, možnost kariérního růstu, jistotu pravidelného vyplácení mezd, možnost parkování přímo u výrobny a dobrou dopravní dostupnost (přímo u u obchodní zóny Strakonická).. Pracoviště: Stravbyt s.r.o. - pražská 530, 370 04 české budějovice, Pražská tř., č.p. 530, 370 04 České Budějovice 4. Informace: Hana Kozojedová, +420 720 960 074. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ MKD 12T. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: rozvoz materiálu na 12 t auto,ŘP "C+E" , profesní průkaz, digitální karta, čistý TR, platné psychotesty. Moderní vozový park (2014 - 2015).. Velmi solidní jednání a finanční ohodnocení. Po zkušební době náborový příspěvek 20.000,-. Jistota pravidelné mzdy. Nástup možný ihned. Víkendy volné.. Pracoviště: Reinting servis s.r.o. - čb, Krajinská, č.p. 230, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Jan Turek, +420 736 153 663. Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 26 000 Kč Sociální pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: vzdělání 108/2006 Sb. o sociálních službách - Vyšší odborné, odpovědnost, pečlivost, schopnost vést kolektiv, vedoucí pečovatelské služby, Náplň práce: jednání s uživateli služby, Benefity: 10-20% prémie, výkonnostní prémie, firemní benefity, 5 týdnů dovolené. Pracoviště: Oblastní spolek ččk české budějovice, Husova tř., č.p. 1837, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Marta Sovová, +420 725 550 475. Gastronomie - Gastronomie Pracovníci přípravy jídel v zařízeních 81 Kč Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla DPP - OBSLUHA V RESTAURAČNÍM ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 81 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Strakonická ul. nebo Lannova tř., nebo Pražská (IGY). Pracoviště: M restaurant s.r.o. - lannova tř., Lannova tř., č.p. 1461, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Jan Baňár, +420 724 582 929.

I.A třída: Větřní zůstává na nule, i když opět zahrálo lépe

Oblastní I.B třída - 6. kolo: FK Spartak Kaplice (bíločerné dresy) - Kamenný Újezd 8:0 (3:0).
7

To byly nadílky! Kaplice dala osm, Velešín a Frymburk po pěti gólech

O víkendu startuje úvodním kolem další ročník krajské hokejové ligy

Jižní Čechy - O víkendu startuje úvodním kolem další ročník krajské hokejové ligy.

Petr Kváča byl na kempu Colorada. "Sezonu ale odchytám v Motoru," ujistí

České Budějovice - Na předsezónním kempu Colorada Avalanche opět nasál atmosféru věhlasné NHL. Nyní už je ale gólman ČEZ Motoru Petr Kváča (21 let) zase zpět a chystá se na svůj letošní premiérový zápas v první Chance lize. V sobotu Jihočeši hostí Prostějov (17). Kdo se ale postaví do domácí branky, zatím není jisté.