OKRESNÍ PŘEBOR

Dříteň – D. Bukovsko 2:0 (0:0)
Branky: Moudrý, Vo Son, ŽK 1:1 (Zach – Malecha), ČK 0:1 (84. Malecha), rozhodčí Šafránek – Slepička, Kodl.

Římov – Srubec 1:1 (1:0)
Branky: Chyňava – Hanzal, ŽK 3:0 (Maršán, Koupal, Žáček), rozhodčí Špelina – Šnedorfer, Klicman.

Kamenná – Loko B 4:0 (1:0)
Branky: Bašta 2, Smolen, Hanza, ŽK 3:6 (Petr, Smolen, Kořínek – Zýka, Hajný, Marek, Volák, Hladík, Gregor), rozhodčí Šťastný, Hora.

Rudolfov B – Borovany 3:0 (1:0)
Branky: Hlavatý 2, Dubský, ŽK 2:2 (Tušl, Dubský – Blažek, Ebenhöh), rozhodčí Ryšlavý – Kaplan, Katona.

Jankov B – Sedlec 7:0 (3:0)
Branky: Prediger 3 (1x11), Šindelář, Bürger, Beníšek, Cícha, ŽK 1:1 (Bohoněk – Kozel), rozhodčí Krčín.

Žabovřesky – Nová Ves 2:1 (0:1)
Branky: Horský 2 – Zýka, ŽK 2:4 (J. Hála, Schacherl – Hošna, Maruška, Zýka, Neumann), rozhodčí Galovič – Pileček, Novák.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA

Úsilné – Dívčice 2:5 (2:3), Čada, Vazač – Hezoučký 4, Vondrka, ŽK 1:1 (Stejskal – David), ČK 1:0 (90. Stejskal), rozhodčí Macko.

Chrášťany – Mladé B 1:2 (0:1), Vaníček – Szojka, Vokáč, ŽK 2:1 (Vaníček, Klička – Vokáč, rozhodčí Primus.

N. Hodějovice – Boršov B 3:0 kont., hosté se pro nemoc řady hráčů nedostavili.

N. Hrady – Čt. Dvory B 4:2 (2:0), Brousek, Zajac, Stiskala, Šedivý – Jelínek, Trča, ŽK 1:2 (Brousek – Jelínek, Sekyra), rozhodčí Feitl, Buřič.

Lipí – Bavorovice 2:4 (1:1), Kočer, Tengl – Hanousek 2 (1x11), Drtina, Pavlynov, ŽK 2:2 (Říha, Svoboda – Hanousek, Šafránek), ČK 1:0 (77. Říha), rozhodčí Jrčín – J. Šnedorfer, V. Šnedorfer).

Lišov B – Mokré 5:2 (3:1), Kandl 4, Bouchal – Štumbauer, Hrádek, ŽK 0:0, rozhodčí Škuthan, Šim. Nadberežný, Št. Nadberežný.

Týn B – K. Újezd B 4:0 (1:0), Maruška2, Klein, Pešta, ŽK 1:1 (Maruška – Kotalík), rozhodčí Ambrožová.


Načítám tabulku ...

IV. TŘÍDA

Radošovice / Strýčice – Horní Stropnice 0:0, ŽK 1:3 (Stránský – Vladyka, Dvořák, Antoni), červené karty 1:0 (61. Ruml), rozhodčí Heider.

Č. Dub B – Zborov 3:0 (2:0), Schneider 2, Borovka, ŽK 0:2 (Jiran, R. Svoboda), rozhodčí Teplý.

Hrdějovice B – Sedlec B 6:1 (3:1), Jakub Melichar 3 (jedna z pen.), Josef Melichar, Adámek, Tressl – Šimon, ŽK 1:2 (Kabíček – Bláha, Kozák), rozhodčí Zasadil – Macko, Matona.

Ševětín B – Dobrá Voda B 0:5 0:3), Jakub Marek 2, Šteyer, Valeš vlastní, Tondl, žluté karty 0:1 (Tondl), rozhodčí Alušík, Pileček.

Křemže B – Koloděje 2:1 (2:0), Tomis 2 – Čecháček, ŽK 0:2 (Kotlár, Jansa), rozhodčí Gažák – Andrew, Klicman.


Načítám tabulku ...

OP DOROSTU

Lišov – Ledenice 9:0 (3:0), Vančura 3, Fiktus, Šachl, A. Jeroušek , T. Jeroušek, Malík vlastní, Kouba vlastní.

Lipí/ K. Újezd – Borovany 2:5 (2:2), Lohonka, Stegbauer – Tampír, Komenda, Mikoláš, Martinec, Huńady.

Planá – Mladé 5:0 (3:0), Stránský, Štika 2, Mižura.

H. Stropnice – Velešín 1:3 (0:2), Grbač – Brauer 3.

Dříteň – Větřní 14:4 (6:3), Strapáč 4, Straka, Zach 3, Maruška, Dvořák, Walter, Rychecký – Churan 4, ČK 0:1 (52. Červíček).

GAMBRINUS CUP MUŽI

Los čtvrtfinále (čtvrtek 28. září): Černý Dub – Mladé B, N. Hodějovice – Hrdějovice, Lišov B – N. Hrady (vše 16:30), Bavorovice – Koloděje (17).

JANKOV AŽ VE ČTVRTEK
Dohrávka KP mužů Jankov – Dražice byla ze středy přeložena na čtvrtek 14. 9. (17:30).