PŘEBOR

Římov – Loko B 5:2 (4:1) – Branky: Hrakholski 4, Radoš – Fošum, Weinreb, ŽK 0:1 (Weinreb), 50 diváků, rozhodčí Kroupa – Kočí, Šnedorfer.

Kamenná – Borovany 0:1 (0:0) – Branka: 57. Blažek, ŽK 0:3 (Tampír, Bujnovský, Blažek), 70 diváků, rozhodčí Šafránek – Buřič, Klicman.

D. Bukovsko – Srubec 1:1 (0:1) – Branky: 77. Filípek – 45. Hačka, ŽK 2:1 (R. Kokeš, Fr. Cihla – Šedivý), 70 diváků, rozhodčí Krčín.

Žabovřesky – Sedlec 3:1 (1:1) – Branky: 10. J. Hála, 77. Křikava, 88. Pilný – 4. Milan Pešek, ŽK 5:1 (Mádl, Horský, T. Hála, J. Hála, Tušl – Rybáček), ČK 2:0 (92. Horský, 93. Tušl), 70 diváků, rozhodčí Pojar – Ryšlavý, Pileček.

Rudolfov B – N. Ves 2:1 (2:1) – Branky: 12. a 35. (pen.) Bláha – 25. Holý, ŽK 1:2 (Říha – Žoček, Jiránek), 30 diváků, rozhodčí Pojar.

Č. Dub – Jankov B 1:4 (0:1) – Branky: 55. Horák – 15. Hüttner, 66. Kaše vlastní, 80. Stráda, 83. Sklář, ŽK 0:0, 150 diváků, rozhodčí Škuthan – Hora, Brcko.

III. TŘÍDA

Lišov B – K. Újezd B 2:2 (0:0) – Branky: 53. Koláček, 87. Vávra (11) – 56. Kuryliuk, 85. Šíma, ŽK 1:0 (Jeroušek), rozhodčí Brcko – Katona, Novák.

Dívčice – Bavorovice 2:2 (0:1) – Branky: 49. a 80. Hezoučký (2x11) – 9. a 87. Matoušek (2x11), ŽK 2:2 (Špán, Tvrzický – Růžička, Šafránek), rozhodčí Granec – Žižka, Nadberežný.

Chrášťany – Mokré 0:6 (0:3) – Branky: 7., 22. a 41. Štumbauer, 52. T. Alexa, 55. Fošum, 80. Hrabánek, ŽK 4:2 (Král, Mach, Vomáčka, Pešl – Bláha, Drechsler), rozhodčí Macko – Šnedorfer, Primus.

Týn B – Boršov B 9:3 (4:1) – Branky: 11., 20. a 49. Pešta, 8. a 44. Gondek, 60. a 72. Maruška, 55. Tomka, 74. Novák – 64. a 57. Benhák, 29. Chalupa, ŽK 0:0, rozhodčí Ambrožová.

Úsilné – N. Hrady 1:2 (1:1) – Branky: 33. Salibašić – 16. Bláha, 88. Jelínek, ŽK 1:3 (Toth (Drbout, Stiskala, Hrbáček), rozhodčí Macko.

Lipí – Mladé B 4:1 (2:1) – Branky: 11. a 61. Wegenkittl, 37. Fejér, 78. Tengl – 41. Vítek, ŽK 2:1 (Fejér, Bürger – Koubaú, ČK 1:0 (66. Bürger), rozhodčí Šnedorfer Vítek – Janíček, Kočí.

N. Hodějovice – Čt. Dvory B 3:4 (1:3) – Branky: 17. Hebký, 51. Carda, 90. Štěcha – 45. a 84. Ježek, 33. Zvánovec (11), 41. Vančura, ŽK 1:0 (Rudolf), rozhodčí: Andrew.

DOROSTY

Mladé – Velešín 0:1 (0:0), Brauer, H. Stropnice – N. Hodějovice 2:0 (1:0), Novák, Maršálek, Dříteň – Ledenice 8:0 (3:0), Strapáč 4, Zach, Štumbauer 2, Planá – Lišov 0:5(0:1), Šachl 3, Fiktus 2.

DALŠÍ PROGRAM

V okresním přeboru se po minulém kole zdramatizovala situace v čele tabulky, protože v zápase dvou hlavních aspirantů na titul béčko Jankova vyhrálo v Nových Homolích nad prvním Černým Dubem 4:1 a je druhé už jen o skóre (oba týmy v čele mají shodně 33 bodů), a pokud Jankov zítra v Sedleci zaboduje, posune se do čela (Č. Dub má o víkendu volno).

Na spodku tabulky Borovany po výhře v Kamenné 1:0 přenechaly poslední příčku Nové Vsi (ta o víkendu prohrála v Rudolfově).

Pořad OP – sobota: N. Ves – Žabovřesky (10:15), D. Bukovsko – Dříteň (14 Neplachov), Srubec – Římov, Sedlec – Jankov B, Borovany – Rudolfov B (vše 16:30), neděle: Loko ČB B – Kamenná (15:30).

Ve III. třídě uhájily Bavorovice po remíze 2:2 v Dívčicích post lídra, druhé Mokré ale ztrácí už jen bod.

Víkend ve III. třídě – sobota: Bavorovice – Lipí (10), Mokré – Lišov B, Dívčice – Úsilné, Boršov B – N. Hodějovice (vše 16:30), neděle: Čt. Dvory B – N. Hrady (hř. Zliv), K. Újezd B – Týn B, Mladé B – Chrášťany (vše 16:30).

OP dorostu – pátek: Mladé – Planá (17), sobota: Ledenice – Lišov (10:15), neděle: Borovany – Lipí / K. Újezd (10), Větřní – Dříteň (10), Velešín – Horní Stropnice (10), Nové Hodějovice mají volno.

ÚŘEDNĚ Z OFS

Z disciplinárky: Tušl (Žabovřesky) 1 zápas nepodmíněně (od 3. dubna), pokuty: Horský 'Žabovřesky) 600 Kč, Bürger (Lipí) 500 Kč, žádosti: Szojka (Mladé), Švanda (Dolní Bukovsko) zbytek trestu změněn na 1 zápas podmíněně (do 30. června). Pokuty STK: Lipí 100+100 korun, Slavia ČB, Trhové Sviny, JFA, Lipí / Dubné, Včelná, Týn, Rudolfov, Dynamo ČB a Kamenná 100 Kč.