OKRESNÍ PŘEBOR

Římov – Dříteň 3:3 (2:1) – Branky: 18. a 23. Radoš, 60. Fiala – 38. Jaroslav Klimeš, 52. Jakub Klimeš, 90. Pojer (11), ŽK 0:2 (Pojer, Jar. Klimeš), 80 diváků, rozhodčí Krčín.

Kamenná – Srubec 1:2 (1:1) – Branky: 8. Silva (11) – 35. Jindra (11), 46. Hanousek, ŽK 0:0, 80 diváků, rozhodčí Škuthan – Buřič, Kaplan.

Černý Dub – Sedlec 6:1 (5:0) – Branky: 2. a 37. Pomije, 3. a 4. Ďurica, 24. Horák,89. Kaše – 64. Reitinger, ŽK 1:0 (Liebl), 100 diváků, rozhodčí Špelina.

Jankov B – Nová Ves 0:2 (0:0) – Branky: 63. Holý, 90. Rose, ŽK 2:3 (Beránek, Šindelář – Holý, Jakl, Araujo), 40 diváků, rozhodčí Aľušík – Pojar, Kočí.

Žabovřesky – Borovany 1:1 (1:1) – Branky: 40. Tušl – 27. Pečman, ŽK 0:1 (Ebenhöh), 64 diváci, rozhodčí Granec – Šnedorfer.

Rudolfov B – Loko B 2:1 (1:1) – Branky: 28. a 62. Novotný – 31. Janů, ŽK 0:3 (Marek, Kadlec, Ayeb), 150 diváků, rozhodčí Krčín – Andrew, Novák.

D. Bukovsko mělo volno.

Pořadí po víkendu: 1. Černý Dub 36, 2. Jankov B 34, 3. Srubec 30, 4. Dříteň 26, 5. Žabovřesky 26, 6. Rudolfov B 25, 7. Dol. Bukovsko 20, 8. Loko B 18, 9. Sedlec 16, 10. Kamenná 14, 11. Borovany 14, 12. Římov 14, 13. N. Ves 13.

III. TŘÍDA

Chrášťany – Bavorovice 1:6 (1:2) – Branky: O. Mach – Vokurka 3, Růžička, Pavlynov, Kadlec, ŽK 3:2 (Drozd, Klička, Svatoš – Matoušek, Kadlec), ČK 2:0 (28. Václav Mach, 65. Klička), rozhodčí Galovič – Smíšek, Klicman).

N. Hrady – Boršov B 10:0 (5:0) – Branky: Brousek 3, Stiskala, Brousek, Kotrč 2, Jelínek, Šedivý, Hrbáček, ŽK 0:0, rozhodčí Škorpík.

Lipí – Dívčice 2:5 (1:2) – Branky: Wegenkittl, Tengl – Hezoučký 3 (1x11), Hamáček 2, ŽK 2:2 (Dolina, JFejér – David, Špinar), rozhodčí Heider – Aľušík, Žižka.

N. Hodějovice – K. Újezd B 4:2 (3:0) – Branky: Trachta 2, Ruider, Rudolf – Komberec, Kuryliuk, ŽK 1:2 (Průdek – Kotalík, Barnyk), rozhodčí: Teplý – Nadberežný, Kočí.

Týn B – Mokré 3:3 (3:1) – Branky: Maruška 2, Dobal – Štumbauer 2, Bláha, ŽK3:0 (Gutwirth, Podhradský, Štos), rozhodčí: Vilhelm

Lišov B – Mladé B 3:0 (1:0) – Branky: Martinec 2, Klabouch, ŽK 1:0 (Formánek), rozhodčí Teplý . Šarman.

Úsilné – Čtyři Dvory B 2:4 (1:2) – Branky: Tóth, Suarez – Trča, Kučera, Jindrle, Zvánovec, ŽK 2:1 (Viktora, Suarez – Sekyra), rozhodčí Ambrožová.

Pořadí po 17. kole: 1. Bavorovice 42, 2. Dívčice 40, 3. Mokré 39, 4. Lišov B 37, 5. Čt. Dvory B 29, 6. N. Hodějovice 28, 7. Nové Hrady 24, 8. Lipí 23, 9. Týn B 21, 10. Mladé B 20, 11. Úsilné 12, 12. Chrášťany 12, 13. Kamenný Újezd B 11, 12. Bošov B 6.
.
IV. TŘÍDA

Č. Dub B – Křemže B 3:2 (1:1) – Branky: Jaroš 2, Študent – Votruba, Chromý, rozhodčí Špelina.

Hrdějovice B – H. Stropnice 2:1 (0:1) - Branky: Šíp, Šíma – Holej, rozhodčí Ryšlavý.

Radošovice / Strýčice – D. Voda B 0:3 (0:1) – Branky: Hálek, Kratochvíl, Marek, ČK 1:0 (87. Jech), rozhodčí Kroupa.

Zborov – Sedlec B 0:3 (0:0) – Branky: Šimon 2, Hromádka, rozhodčí Jak. Šnedorfer – V. Šnedorfer..

Ševětín B – Koloděje 10:1 (7:1) – Branky: J. Bárta 4, T. Bárta (11), Voneš, Syrovátka, Novotný, Stehlík, Ludvík – Kotlár (11), rozhodčí Škorpík.

Po 11. kole: 1. D. Voda B 27, 2. Radošovice / Strýčice 22, 3. Křemže B 18, 4. H. Stropnice 16, 5. Hrdějovice B 15, 6. Koloděje 15, 7. Č. Dub B 12, 8. Ševětín B 9, 9. Sedlec B 9, 10. Zborov 6.

PŘEBOR DOROSTU

H. Stropnice – Mladé 2:1 (1:0), Řeháček, Maršálek – Tůma, ČK 0:1 (89. Dumyshynets).

Planá – Ledenice 3:0 (2:0), Schönbauer, Pileček, Štika.

Dříteň – Borovany 11:1 (8:0), Zach 4, Strapáč 3, Maruška, Štumbauer, Straka, Prokop – Míka, rozhodčí Ryšlavý.

Lišov – Větřní 3:2 (2:0), Pivoňka 2, Vančura – Churan 2 (1x11).

Lipí/K. Újezd – N. Hodějovice odloženo (2. května, 16).

Velešín měl volno.

Pořadí: 1. Lišov 34, 2. Velešín 27, 3. Dříteň 24, … 9. Ledenice 7, 10. Mladé B 4, 11. Borovany 4

KAM O VÍKENDU?

Přebor – sobota: Nová Ves – Sedlec (10:15), Borovany – Jankov B, D. Bukovsko – Černý Dub (hř. Neplachov), Dříteň – Kamenná, Srubec – Rudolfov B (vše 17), neděle: Loko B – Žabovřesky (15:30), Římov má volno.

III. třída – sobota: Mokré – N. Hodějovice (10), Bavorovice – Lišov B (10), Dívčice – Chrášťany, K. Újezd B – Nové Hrady, Boršov B – Čt. Dvory B (vše 17), neděle: Lipí – Úsilné (15), Mladé B – Týn B (17).

IV. třída – sobota: Koloděje – Křemže B (16), H. Stropnice – Radošovice/Strýčice (17), neděle: D. Voda B – Ševětín B (15), Zborov – Č. Dub B (17), Sedlec B – Hrdějovice B (17 Pištín).

OP dorostu – pátek: N. Hodějovice – Dříteň (17), neděle: Velešín – Lipí / K. Újezd, Borovany – Lišov, Větřní – Ledenice, H.Stropnice – Planá (vše 10), Mladé má volno.