Ve III. třídě Dívčice, Bavorovice i Mokré vyhrály, takže čelo tabulky zůstalo v tomto pořadí beze změn.

V přeboru dorostu v zápase Velešín – Lišov 1:4 nastřílel všechny čtyři góly vítězů Jakub Fiktus.

OKRESNÍ PŘEBOR

Dříteň – Žabovřesky 4:0 (3:0) – Branky: 23. Kovařík, 31. Moudrý, 39. Strapáč, 86. Straka, ŽK 2:3 (Švejda, Kolafa – Horský, Hála, Pilný), 100 diváků, rozhodčí Škuthan – Hora, Kočí.

Srubec – Jankov B 5:0 (3:0) – Branky: 7. a 88. Raab, 4. Hanousek, 12. Hekrdla, 61. Hanzal, ŽK 2:1 (Šedivý, Matějka – Beránek), 63 diváků, rozhodčí Granec.

Římov – Č. Dub 2:4 (1:2) – Branky: 6. Šmíd, 90. Tarasov – 41. (pen.) a 54. Ďurica, 27. Horák, 70. Kapoun, ŽK 0:3 (Kapoun, Horák, Giňa),30 diváků, rozhodčí Aľušík.

D. Bukovsko – Kamenná 6:1 (3:1) – Branky: 4. a 11. Cihla, 44. Kokeš, 80. Venčovský, 84. Filípek, 89. Sedlák – 29. Hanzal, ŽK 5:2 (Vejvoda, Kokeš, Hanzlík, Švanda , Maleca – Dobeš, Severa), 70 diváků, rozhodčí Krčín-

Borovany – Nová Ves 1:1 (1:0) – Branky: 42. Tampír – 83. Holý, ŽK 3:1 (Frdlík, Němec, Ebenhöh – Kohout ), 60 diváků, rozhodčí Šnedorfer.

Loko ČB B – Sedlec 3:4 (2:1) – Branky: 36. a 72. Novák, 44. Volák – 45. Šindelář, 65. Pekař, 79. Reitinger, 85. Rybáček, ŽK 1:3 (Martínek – Maršán, Reitinger, Šindelář), 30 diváků, rozhodčí Teplý – Žižka, Katona.

Rudolfov B měl volno.

Pořadí po víkendu: 1. Černý Dub 40, 2. Jankov B 35, 3. Srubec 34, 4. Dříteň 32, 5. Žabovřesky 32, 6. Rudolfov B 29, 7. D. Bukovsko 27, 8. Sedlec 22, 9. Nová Ves 20, 10. Loko B 19, 11. Borovany 18, 12. Kamenná 14, 13. Římov 14.

III. TŘÍDA

Bavorovice – Nové Hodějovice 4:2 (3:1) – Branky: 14. a 23. Vokurka, 8. Růžička, 47. Přemil – 44. a 78. Trachta, ŽK 3:1 (Růžička, Ondruš, Jirásko – Průdek, rozhodčí Pojar, Hora.

Mokré – Čtyři Dvory B 3:1 (1:0) – Branky: 29. a 61. Fošum, 90. Alexa – 50. Čejka, ŽK 2:2 (Fošum, Drechsler – Karlíček, Sekyra) ČK 0:1 (76. Karlíček), rozhodčí Galovič – Mikyska, Heider.

Dívčice – Týn B 4:1 (2:0) – Branky: 41., 63. a 82. Hezoučký – 76. Pešta, ŽK 0:0, rozhodčí Šafránek.

Chrášťany – Úsilné 0:2 (0:1) – Branky: 38. Čada, 62. Tóth, ŽK 1:2 (Suchan – Hála, Stejskal), rozhodčí Pojar, Primus.

Lipí – Lišov B 4:5 (2:3) – Branky: 38. a 58. Tengl, 2. Fejér, 90. Holinka – 7., 9. a 63. Jeroušek, 26. a 51. Fiktus, ŽK 4:2 (Honcharenko, Svobodný, Zoch, Fejér – Špaček, Pivoňka), rozhodčí Aľušík.

Mladé B – Nové Hrady 1:4 (0:1) – Branky: 63. Brozman – 48. a 78. Brousek, 36. Hrbáček, 84. Bláha, ŽK 3:3 (Zemek, Brozman, Ira – Kotrč, Chlebuch, Šimáček), rozhodčí Galovič – J. Šnedorfer, Mikyska..

K.Újezd B – Boršov B 5:0 (1:0) – Branky: 19., 81. a 86. Kotalík, 77. Kuryliuk, 90. Komberec, rozhodčí V. Šnedorfer – Macko, Šarman.

Středa 8. května: N. Hrady – Mokré (12).

Po 19. kole: 1. Dívčice 49, 2. Bavorovice 48, 3. Mokré 45, 4. LišovB 40, 5. Čt. Dvory B 35, 6. N. Hrady 30, 7. Lipí 29, 8. Nové Hodějovice 29, 9. 9. Týn B 27, 10. Mladé B 21, 11. Úsilné 16, 12. Kam. Újezd B 14, 13. Chrášťany 12, 14. Boršov B 6.
.
IV. TŘÍDA

Sedlec B – Ševětín B 6:6 (3:2) – Branky: 15. a 49. Šimon, 33. a 45+1. Petrek, 60. Hammer, 85. Hromádka – 8., 37. a 55. Jiří Bárta, 46., 48. a 70. (pen.) Stehlík, ŽK 3:2 (Jíška, Hammer, Šimon – T. Bárta, Mandelík), rozhodčí Ryšlavý.

H. Stropnice – Křemže B 6:0 (2:0) – Branky: 17., 51. a 90. Kořínek, 2. Vladyka, 50. Tomášek, 79. Chernev, ŽK 3:0 (Vladyka, Maršálek, Kořínek), rozhodčí Gažák.

Dobrá Voda B – Koloděje 8:1 (4:0) – Branky: 15. a 41. Jakub Marek, 29. Čestmír Marek, 40. Požárek,. 46. Gutwirth, 52. Hric, 73. Tondl, 88. Šafař – 78. Deák, ŽK 0:1 (Polida), rozhodčí Heider – Novák, Primus.

Hrdějovice B – Č. Dub B 2:3 (1:0) – Branky: 37. Frühbauer vlastní, 56. Šíp – 66. Houska, 80. Petrák, 82. Giňa, ŽK 1:2 (Melichar – Frühbauer, Študent), rozhodčí Kroupa.

Zborov – Radošovice / Strýčice 0:4 (0:1) – Branky: 3. Kunc, 50. Gansner, 63. Váša, 68. Jech, ŽK 2:3 (Herman, Vazač – L. Královský, A. Královský, Jech), rozhodčí Smíšek.

Po 13. kole: 1. D. Voda B 36, 2. Radošovice/Strýčice 28, 3. Hor. Stropnice 23, 4. Hrdějovice B 21, 5. Křemže B 21, 6. Černý Dub B 21, 7. Koloděje 16, 8. Ševětín B 11, 9. Sedlec B 10, 10. Zborov 6.

PŘEBOR DOROSTU

Mladé – Dříteň 1:3 (1:3), Tůma – Petr, Strapáč, Jan Linhart vlastní.

N. Hodějovice – Ledenice 3:0 (0:0), Jenšovský, Koudelka, Korčák.

Hor. Stropnice – Lipí / Kamenný Újezd 2:1 (1:0), Vladyka, Novák – Kroneisl, ČK 2:1 (57. Vladyka, 87. Maršálek – 50. Mursha).

Velešín – Lišov 1:4 (0:2), Brauer – Fiktus 4,

Borovany – Větřní 0:5 (0:1), Nikl 2, Baier, Čížek, Churan.

Planá měla volno.

22. května: Lišov – Hodějovice (18).

Po víkendu: 1. Lišov 40, 2. Velešín 31, 3. Dříteň 31, … 9. Ledenice 10, 11. Mladé 4, 12. Borovany 4.

KAM O VÍKENDU?

Přebor – sobota: Nová Ves – Loko B (10:15), Jankov B – Dříteň (hř. Dubné), Kamenná – Římov, Sedlec A – Srubec, Černý Dub – Borovany (vše 17), neděle: Rudolfov B – D. Bukovsko (17) Žabovřesky mají volno.

III. třída – sobota: N. Hrady – Bavorovice, N. Hodějovice – Dívčice, Boršov B – Mokré, Úsilné – K. Újezd B (vše 17), neděle: Lišov B – Chrášťany, Čt Dvory B – Mladé B, Týn B – Lipí (vše 17).

IV. třída – sobota: Č. Dub B – D. Voda B (13:30 N. Homole), Koloděje – H. Stropnice (16), Ševětín B – Zborov (17), – Radošovice / Strýčice – Hrdějovice B (17 Strýčice), neděle: Křemže B – Sedlec B (16).

OP dorostu – středa: Lišov – Mladé (17:30), pátek: Lipí / Kam. Újezd – Mladé (17:30 Dubné), sobota: Větřní – Nové Hodějovice (10), Ledenice – Velešín (10:15), neděle: Planá – Borovany (10 Včelná), Dříteň – H. Stropnice (14), LIpí /K. Újezd má volno.

ZA VLADIMÍREM HAFNEREM

V neděli v pětasedmdesáti letech zemřel bývalý výborný fotbalista SK Mladé Vladimír Hafner, jenž v mládském dresu odehrál přes čtyři stovky zápasů a po skončení aktivní činnosti se brigádnickou pomocí podílel při výstavbě fotbalového hřiště v Mladém. Poslední rozloučení s ním bude ve čtvrtek 9. května v 10:30 hodin ve smuteční síni krematoria v Č. Budějovicích.