Když budou i v konečné tabulce mít oba týmy stejně bodů, rozhodovaly by vzájemné zápasy (ty má lepší Hluboká).

Ve III. třídě po prohře Kamenné v Týně už je rozhodnuto, do přeboru postupuje Černý Dub.
Posledním kolem byla dohrána IV. třída, ze které díky lepším vzájemným zápasům s béčkem Boršova (5:4 a 2:2) si postup do III. třídy zajistily Chrášťany.

Počty sestupujících mužstev z přeboru a III. třídy budou upřesněny dle počtu sestupujících z I. B tříd.

OKRESNÍ PŘEBOR

Jankov B – Římov 1:0 (0:0)
Branka: 61. Kysela, ŽK 0:0, rozhodčí Zevl, Hora.

Borovany – Srubec 1:3 (0:0)
Branky: 84. Bujnovský – 54. Hanousek, 74. Kroupa, 89. Král, ŽK 2:1 (Ebenhöh, Zavřel – Jindra), rozhodčí Krčín.

Dobrá Voda – Zliv 11:0 (4:0)
Branky: 15., 38., 46., 50., 53. a 59. Serbin, 13. Šedivý, 18. Hoffmann, 49. Arnold, 84. Choboda, 88. Janů, ŽK 0:2 (Hamáček, Uchytil), ČK 0:1 (75. Uchytil), rozhodčí Pojar.

Žabovřesky – Rudolfov B 2:3 (1:1)
Branky: 31. Pšenička, 63. Schacherl – 45. a 86. Tlamsa, 47. Keřka, ŽK 1:0 (Lukač), rozhodčí Pileček, Hora.

Loko B – Dolní Bukovsko 2:1 (0:0)
Branky: 46. Růžička, 88. Mareš – 66. Zahradník, ŽK 0:1 (T. Venčovský), rozhodčí Feitl – Hendrych, Jak. Šnedorfer.

Hluboká B – Včelná 4:1 (2:0)
Branky: 11. (pen.), 74. a 82. (pen) Křiváček, 18. Procházka – 51. Polanský, ŽK 0:2 (Polanský, Pauch), rozhodčí Šafránek.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA

Dívčice – Mladé B 6:2 (3:1)
Branky: 2., 41., 50. a 76. Hezoučký, 30. Ježek, 88. Šťastný – 8. Vítek, 55. Lexa, ŽK 0:0, rozhodčí Zevl.

Koloděje – N. Hodějovice 1:4 (0:2)
Branky: 76. Bělský – 18. a 72. Kroupa, 30. Štěcha, 68. Ruider, ŽK 1:1 (Horký – Kovařík), rozhodčí Primus.

Mokré – Bavorovice 3:4 (1:1)
Branky: 27., 73. a 86. Petr Alexa – 71. a 74. Sejkora, 21. Pokorný, 51. Vokurka, ŽK 0:0, rozhodčí Špelina – Heider, Smíšek.

Černý Dub – Lipí 4:0 (1:0)
Branky: 10. a 69. Ďurica, 55. Vančura, 81: Hauser (11), ŽK 1:2 (Liebl – Říha, Svoboda), rozhodčí Ryšlavý.

Nové Hrady – Lišov B 1:1 (0:0)
Branky: 61. Brousek – 73. Jeroušek, ŽK 1:3 (Bureš – Jeroušek, Filip, Burda), rozhodčí Zasadil.

Kam. Újezd B – Čt. Dvory B 6:5 (2:2)
Branky: 37. (pen) a 85. Prokop, 71. a 73. Mach, 42. Kuryliuk. 81. Kotalík – 7. Sobolík, 34. Hartl, 50. Janeček, 53. Černý, 65. Matušek, ŽK 1:2 (Hain – Svoboda, Janeček), rozhodčí Zevl – Alušík, Šimon Nadberežný.

Týn nad Vlt. B – Kamenná 2:1 (2:1)
Branky: 24. Pešta, 26. Hamáček – 14. Kořínek, ŽK 1:1 (Hudeček – Dobeš), rozhodčí Andrew – Vítek Šnedorfer, Novák.


Načítám tabulku ...

IV. TŘÍDA

Č. Dub B – H. Stropnice 0:4 (0:4)
Branky: 10. Novák, 33. Němec, 33. Josefík, 43. Vladyka, ŽK 0:0, rozhodčí Macko.

Boršov B – Ševětín B 1:0 (1:0)
Branka: 17. Havlíček, ŽK 0:0, rozhodčí Krčín.

Křemže B – Hrdějovice B 6:1 (3:0)
Branky: 10. a 60. Jar. Ohrazda, 6. Kněžínek, 42. Kovář, 50. Knytl (11), 66. Seethaler – 83. Knotek, ŽK 0:0, rozhodčí Alušík.

Dobrá Voda B – Sedlec B 6:1 (3:0)
Branky: 11., 20. a 90. Šteyer, 25. Hric, 66. Klimeš, 84. Mach – 61. Klomfar, ŽK 0:1 (Hammer), rozhodčí Zasadil, Smíšek.

Chrášťany – Zborov 3:0 kont.
Hosté se pro nedostatek hráčů omluvili.


Načítám tabulku ...

OP DOROSTU

N. Hodějovice – Mokré 1:4 (1:1), Kaholek – Alexa 3, Kroupa, ČK 0:1 (65. Hošna), rozhodčí Mikyska, Kaplan.

Nemanice /Úsilné – Mladé/Č.Dub 3:1 (1:0), Kopa 2, Zábranský – Novotný (11), rozhodčí Zasadil.

Ledenice – Borek 2:5 (1:3), Kolár vlastní, Panuš (11) – Kostík 2, Bicera vlastní, Legdan, Doležal, rozhodčí Pojar.

Dříteň – Lišov 2:2 (2:2), Maruška, Rychecký – Šachl, A. Jeroušek, rozhodčí Malík, Bláha.

Borovany – Planá 1:3 (0:1), Tampír – Homolka (11), Šimeček (11), Petrášek, rozhodčí Alušík.

Velešín – H. Stropnice 4: 0 (3:0), Brauer 2, Janoušek, Blumtritt, rozhodčí Macko.

Pořadí kolo před koncem: 1. Mokré 56, 2. Velešín 53, 3. Dříteň 49, 4. Lišov 43, 5. H. Stropnice 32, 6. N. Hodějovice 30, 7. Borek 29, 8. Mladé/ Černý Dub 27, 9. Nemanice/ Úsilné 24, 10. Ledenice 13, 11. Planá 7, 12. Borovany 1.