Ve III. třídě Kamenná po porážce 2:3 v Lišově přenechala první příčku Černému Dubu.

OKRESNÍ PŘEBOR
Borovany – Včelná 2:2 (0:2) – Branky: 51. Frdlík, 86. Krajčír vlastní – 4. Novotný, 44. Šálek, ŽK 1:2 (Ebenhöh – Tondl, Gruber), rozhodčí Granec.

Jankov B – Srubec 3:3 (3:0) – Branky: 1. Prediger, 20. Černý, 44. Kocian, ŽK 0:0, rozhodčí Škuthan – Galovič, Teplý.

D. Voda – Dříteň 4:1 (2:0) – Branky: 22. Serbin, 44. Šedivý, 55. Novotný, 57. Choboda – 49. Parýzek, ŽK 1:3 (Novák – Parýzek, Jak. Klimeš, Jar. Klimeš), rozhodčí Šafránek.

Žabovřesky – Římov 1:2 (0:2) – Branky: 80. Lukač – 2. Fiala, 18. Hrakholski, ŽK 0:1 (Maršán), rozhodčí Krčín.

Hluboká B – Loko B 6:2 (3:1) – Branky: 4., 8., 36., 50. a 88. Křiváček, 53. Novák – 27. Hajný, 88. Dudy, ŽK 0:0, rozhodčí Škuthan – Hora, Galovič.
Úsilné – D. Bukovsko 3:2 (0:0) – Branky: 56., 59. a Vazač – 55. Filípek, 89. Venčovský, ŽK 3:0 (Stejskal, Čada, Vazač), rozhodčí Špelina – Macko, Kroupa.

Rudolfov B – Zliv 3:3 (3:1) – Branky: 13. Tlamsa, 16. Machovec, 40. Justin – 25. Hamáček, 57. Dráb, 69. Kučera, ŽK 1:0 (Justin), rozhodčí Granec – Mikyska, Šnedorfer.


Načítám tabulku ...


III. TŘÍDA
Koloděje – Mokré 0:15 (0:8) – Branky: 23., 44. a 89. Fošum, 26., 40. a 56. Hrabánek ml., 8. a 20. (pen.) Hrádek, 30. a 71. Štumbauer, 52. (pen) a 75. P. Alexa, 13. Hrabánek st., 78. T. Alexa, 81. Stárek, rozhodčí Zasadil.

Č. Dub – Bavorovice 2:0 (0:0) – Branky: 61. a 65. Ďurica, ŽK 0:1 (Růžička), rozhodčí Primus, Macko.

Dívčice – Čt. Dvory B 4:2 (3:1) – Branky: 8. a 60. Hezoučký, 24. Vl. Valenta, 35. Vondrka – 21. Šíma, 65. Komberec, ŽK 1:3 (Rejdal – Zahradník, Sekyra, Vymětalík), rozhodčí Ryšlavý.

Lišov B – Kamenná 3:2 (1:2) – Branky: 13. Burda, 55. Jeroušek, 71. Šachl – 6. Kunágl, 19. Syrovátka, ŽK 2:2 (Burda, Beneda – Petr, Brousek), rozhodčí Granec – Šnedorfer, Novák.

Nové Hrady – Mladé B 2:3 (1:1) – Branky: 16. Šedivý, 90+1. Albert – 25. Bejdák, 64. Szojka, 71. Janáček, ŽK 1:1 (Jelínek – Němec), rozhodčí Pojar.

Týn B – Lipí 2:1 (0:1) – Branky: 62. Melnykovskyi, 72. Beránek – 33. Dychtl, ŽK 2:3 (Melnykovskyi, Dumbrovský – Říha, Kaše, Dychtl), rozhodčí Pojar – Smíšek, Novák.

Kam. Újezd B – N. Hodějovice 1:1 (0:0) – Branky: 82. Pfauser – 61. Ruider), ŽK 0:1 (Aibl), rozhodčí Krčín.


Načítám tabulku ...


IV. TŘÍDA
Ševětín B –Hrdějovice B 3:1 (2:0) – Branky: 20. a 44. Bárta, 47. Kokeš – 89. Štětka, ŽK 0:2 (Šíp, Vach ), rozhodčí Pileček.

Chrášťany – Č. Dub B 12:1 (8:1) – Branky: 18., 22. a 58. Vaníček (1x11), 5. a 40. Roman Drozd, 11. a 25. Kalina, 66. a 88. Jos. Vomáčka, 1. Jak. Vomáčka, 31. Novák vlastní, 50. Král (11) – 44. Larisch (11), ŽK 0:0, rozhodčí Nikodem.

Boršov B – Sedlec 5:2 (2:1) – Branky: 78. a 80. Polomčák, 8., Šimeček, 23. Čuřík, 49. Zedek – 40. Jíška, 56. Šimon, ŽK 0:0, rozhodčí Špelina – Heider, Smíšek.

Křemže B – H. Stropnice 0:3 (0:3) – Branky: 10. Holej, 23. Vladyka, 35. Fajfrlík, ŽK 0:0, rozhodčí Zevl.

D. Voda B – Zborov (4:0 (1:0) – Branky: 39. Šteyer , 55. Gutwirth, 78. Pavlík, 82. Hric, ŽK 0:1 (Havelka), rozhodčí Buřič.


Načítám tabulku ...

OP DOROSTU
Nemanice/Úsilné – Planá 3:1 (3:1), Kopa, Šrámek, Voráč – Petrášek, řídil Mikyska.

H. Stropnice – Borek 1:0 (0:0), Vladyka, rozhodčí Zasadil.

Ledenice – Mokré 0:10 (0:5), Fošum 3, Hrabánek, P. Alexa 2, Hošna (11), Kos, Stárek, rozhodčí Bouchal.

Velešín – Mladé/Č. Dub 8:1 (5:1), Blumtritt 2, Smutek, Tomka, Brožka, Janoušek, Biňovský, Honzírek – Niedl., rozhodčí Hora.

Dříteň – Borovany 16:0 (5:0), Štumbauer 5, Rychecký 4, Zach 3, Šantora, Strapáč 2, rozhodčí Zasadil.

N. Hodějovice – Lišov 4:3 (0:1), Jenšovský, Kaholek 2 – Fiktus 2, Pučejdl, rozhodčí Kroupa.

PODNIKOVÁ LIGA
Bosch – K2 7:1 (4:0), Marek 3, Roman Aibl 2, Petrásek, Koutník – P. Hála.

Ká servis – SKP CB 6:1 (2:0), Makula 3, Teringl, Vejskrab, Mach – Červanyj.

Bosch – Policie 1:1 (0:1), Marek – L. Tesař.

SKP CB – K2 4: 6 (1:3), Adamec 2, Štrajt, Rojdl – Fiala 2, Černý, Raitr, Hála, Straka.

Pořadí: 1. Policie 16 bodů (skóre 32:9), 2. Bosch 14 (34:10), 3. K2 9 (15:21), 4. SKP 6 (28:38), 5. Ká servis 3 (15:34).

Nejlepší střelci: 13 – T. Dvořák (Policie), 8 – J. Fiala, 5 – Marek (oba Bosch), 4 – Jan Rybecký.