Střelcem kola byl Yahor Hrakholski, jenž v Sedleci třemi góly přispěl k výhře Římova 4:2.

Ve III. třídě Mokré v úterní dohrávce výhrou 6:3 v Mladém nad tamním béčkem sice bodově dostihlo Bavorovice, těm ale pak v souboji o čelo doma podlehlo 1:2. Bavorovice tudíž v sobotu doma s béčkem Mladého mohou potvrdit postup do přeboru. Dívčický Martin Špinar v Kamenném Újezdu nastřílel čtyři góly.

OKRESNÍ PŘEBOR

Nová Ves – D. Bukovsko 3:3 (2:0) – Branky: 34. a 75. (pen.) Jiránek, 18. Holý – 46. Filípek, 62. Cihla, 90. Zahradník, ŽK 2:2 (Jakl, Araujo – Zahradník, Cihla), 37 diváků, rozhodčí Granec – Hora, Primus.

Sedlec – Římov 2:4 (1:2) – Branky: 5. Pekař, 75. Šindelář – 4., 74. a 84. Hrakholski, 29. Rothbauer, ŽK 0:2 (Šmíd, Šuhaj), 50 diváků, řídil Kroupa.

Jankov B – Kamenná 0:1 (0:1) – Branka: 35. L. Smolen, ŽK 1:1 (Šindelář – J. Smolen), 30 diváků, rozhodčí Šafránek.

Žabovřesky – Rudolfov B 9:1 (4:1) – Branky: 33. a 80. Jan Hála, 59. a 68. Velík, 8. Lukač, 10. Pšenička, 30. Tobiška, 50. Koutský, 82. Tušl – 24. Justin, ŽK 1:2 (Ryneš – Bláha, Novotný), ČK 0:1 (11. Novotný), 100 diváků, rozhodčí Ryšlavý.

Černý Dub – Srubec 6:3 (1:1) – Branky: 28. a 59. Ďurica, 77. a 81. Schneider, 48. Horák, 74. Kapoun (11) – 17. Hanzal (11), 69. Lerch, 87. Raab, ŽK 2:4 (Kapoun, Hošna – Dušek, Šedivý, Hekrdla, Jindra), 75 diváků, rozhodčí Smíšek.

Loko B – Dříteň 2:3 (1:2) – Branky: 30. a 83. Havel – 38. Smrž vlastní, 44. Zach, 65. Moudrý, ŽK 3:2 (Havel, Gregor, Smrž – Nikolas Strapáč, Hromada), 80 diváků, rozhodčí Krčín – Pileček, Tůma.

Borovany měly volno.

Po předposledním kole: 1. Černý Dub 53, 2. Srubec 43, 3. Dříteň 42, 4. Jankov B 40, 5. Žabovřesky 37, 6. D. Bukovsko 36, 7. Rudolfov B 34, 7. Žabovřesky 34, 8. Nová Ves 27, 9. Loko B 22, 10. Sedlec 22, 11. Římov 22, 12. Borovany 21, 13. Kamenná 19.

III. TŘÍDA

Úsilné – Mladé B 2:0 (0:0) – Branky: 57. Stejskal, 90. Salibašić, ŽK 1:0 (Polan), rozhodčí Žižka.

Mokré – Bavorovice 1:2 (1:2) – Branky: 26. Dvořák – 17. Růžička, 20. Pavlynov, ŽK 5:3 (Hrabánek, Bláha, Bohatý, Štumbauer, Vraný – Vokurka, Růžička, Klíma), 100 diváků, rozhodčí Dimitrov – Pojar, Tůma.

Boršov B – Lipí 3:1 (1:0) – Branky: 20. Medula, 54. Neubauer, 58. Sýkora – 79. Astashkin, ŽK 2:1 (Ploc, Kofroň – Plojhar), rozhodčí J. Šnedorfer.

Nové Hrady – Lišov B 1:3 (0:1) -Branky: 55. Brousek – 33. Jeroušek, 63. Jelínek vl., 88. Vávra, ŽK 0:1 (Pivoňka), 150 diváků, řídil Škuthan.

N. Hodějovice – Týn B 5:1 (1:1) – Branky: 20. Janovský, 50. Kutheil, 62. Ruider, 76. Trachta, 80. Aibl – 13. Hudeček, ŽK 0:0, rozhodčí Pileček.

Čt. Dvory B – Chrášťany 8:3 (5:0) – Branky: 1. a 48. Dubský, 51. a 90. Jindrle, 10. Čermák, 21. Polesný, 25. Sobolík, 32. Hrubec – 53. Dlouhý, 79. Pokorný, 82. Svatoš, ČK 0:1 (V. Mach), 50 diváků, rozhodčí V. Šnedorfer – Kroupa, Šim. Nadberežný.

Kam. Újezd B – Dívčice 0:8 (0:5) – Branky: 21., 41., 45. a 60. Špinar, 8. Hezoučký, 31. Šrámek, 51. David (11), 64. Hamáček, ŽK 1:3 (Samborský – Špán, Valenta, Tvrzický), 50 diváků, rozhodčí Andrew – Šarman, Kočí.

Dohrávky:

Mladé B – Mokré 3:6 (0:3) – Branky: 52. Zemek, 82. Bejdák, 89. A. Pešek – 23. a 40. Štumbauer, 60. a 83. Alexa, 26. Drechsler, 89. Pupek, ŽK 0:1 (T. Bláha), rozhodčí Granec

N. Hrady – Lipí 4:1 (3:1) – Branky: 19. Ragaň, 29. Hrbáček, 44. Brousek, 66. Stiskala – 42. Fejér, ŽK 2:2 (Stiskala, Kotrč – Plojhar, Říha), rozhodčí Krčín.

Lipí – Čt. Dvory odloženo na čtvrtek 13. června (18).

Po 25. kole: 1. Bavorovice 63, 2. Dívčice 61, 3. Mokré 60, 4. Lišov B 49, 5. Čtyři Dvory B 44, 6. N. Hodějovice 38, 7. Týn nad Vlt. B 36, 8. Nové Hrady 36, 9. Lipí 32, 10. Úsilné 25, 11. Mladé B 24, 12. Kam. Újezd B 18, 13. Chrášťany 12, 14. Boršov B 6.

IV. TŘÍDA

Černý Dub B – Sedlec B 3:0 (2:0) – Branky: 14. a 22. Novotný, 89. D. Giňa, ŽK 1:0 (Frühbauer), rozhodčí Krčín.

D. Voda B – Hrdějovice B 4:0 (2:0) – Branky: 42. Šteyer, 44. Hric, 50. Marek, 84. Mach, 100 diváků, rozhodčí Špelina.

Koloděje – Radošovice / Strýčice 1:3 (0:3) – Branky: 56. Deák – 21. a 45. Jech, 30. Váša, rozhodčí Granec.

Křemže B – Ševětín B 4:5 (1:2) – Branky: 38. Ryšavý, 50. Kočer, 82. Pavelec, 89. Hrubeš (pen.) – 18., 45. a 83. Bárta, 54. Stehlík, 60. Dolejší vlastní, ŽK 1:1 (Šlapáček – Janouch), rozhodčí Pojar.

H. Stropnice – Zborov 3:0 kont., hosté senedostavili.

Konečná tabulka: 1. D. Voda B 51, 2. Radošovice/ Strýčice 38, 3. Hrdějovice B 31, 4. Křemže B 28, 5. H. Stropnice 29, 6. Černý Dub B 28, 7. Koloděje 21, 8. Ševětín B 20, 9. Sedlec B 13, 10. Zborov 6.

PŘEBOR DOROSTU

Lipí / Kamenný Újezd – Ledenice 5:2 (2:0), Lohonka 2, Chaciňski, Kümmel, Mursha – Bicera, Pokorný.

N. Hodějovice – Mladé 1:1 (0:0), Jenšovský – Sova.

Borovany – H. Stropnice 1:4 (0:2), Tampír – Grbač 2, Bašta, Novák.

Ledenice – Lipí / K. Újezd 1:7 (0:4), Ochozka – Lohonka 4, Pfauser 2, Chaciňski.

Planá – Velešín 1:5 (1:4), Mižura – Brauer, Toman 2, Nůsek vlastní.

Lišov – Dříteň v pondělí 10. června (17:30).

Větřní mělo volno.

Tabulka po předposledním kole: 1 Lišov 50, 2. Velešín 46, 3. Dříteň 38, 4. Nové Hodějovice 34, 5. Větřní 33, 6. Planá 32,7. Lipí / Kamenný Újezd 21, 8. H. Stropnice 20, 9. Ledenice 13, 10. Mladé 12, 11. Borovany 4.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Přebor – sobota: D. Bukovsko – Borovany (9:30 Neplachov), Římov – N. Ves, Č. Dub – Žabovřesky, Dříteň – Srubec (vše 15), Kamenná – Sedlec (17), neděle: Rudolfov B – Jankov B (17), Loko B má volno.

III. třída – sobota: Bavorovice – Mladé B (10), Týn B – Nové Hrady (13), Chrášťany – Boršov B, Lipí – K. Újezd B, Dívčice – Mokré (vše 15), Čtyři Dvory B – Lišov B (16), Úsilné – N. Hodějovice (16).

Dorosty – pátek: Mladé – Nové Hodějovice (17), Dříteň – Lišov (17:30), sobota: Horní Stropnice – Borovany (10), neděle: Velešín – Planá (10), Větřní má volno.