OKRESNÍ PŘEBOR

Nová Ves – Sedlec 5:1 ((3:0) – Branky: 80. a 85. Jiránek, 2. a 3. Reitinger vlastní, 2. Holý – 76. Jiránek vlastní, ŽK: 1:1 (Holý – Pekař), 10 diváků, rozhodčí Škuthan – Hora, Škorpík.

Borovany – Jankov B 4:1 ((2:0) – Branky: 14., 45. (pen.) a 61. Bujnovský, 30. Tomášek – 75. Prediger, ŽK 4:2 (Tomášek, Ebenhöh, Bujnovský, Tampír – Hütter, Beníšek), 30 diváků, rozhodčí Andrew – Žižka, Kotyza.

D. Bukovsko – Černý Dub 1:1 (0:0) – Branky: 84. Kokeš – 81. Ďurica (11), ŽK: 2:3 (Filípek, Venčovský – Anderle, Liebl, Horák), ČK 0:1 (90. Hošna), 20 diváků, rozhodčí Aľušík.

Dříteň – Kamenná 3:0 (1:0) – Branky: 26. a 73. Moudrý, 68. Švejda, ŽK 0:3 (Dobeš, Petr, O. Smolen), 60 diváků, rozhodčí Galovič.

Srubec – Rudolfov B 3:3 (0:1) – Branky: 53. Hanousek, 64. Raab, 86. Jenne – 45. a 67. P. Bláha, 62. Říha, ŽK 3:1 (Dušek, Jindra, Hanousek – Vejvar, 50 diváků, rozhodčí Kollmann – Gažák.

Loko B – Žabovřesky 2:3 (0:1) - Branky: 62. Novák, 73. Kadlec – 3. a 53. Pilný, 90. Velík, ŽK 2:2 (Zýka, Volák – Tušl Koutský), ČK 0:1 (18. Tušl), 50 diváků, rozhodčí Teplý – Kollmann, Alušík.

Římov měl volno.

Pořadí po víkendu: 1. Černý Dub 37, 2. Jankov B 34, 3. Srubec 31, 4. Dříteň 29, 5. Žabovřesky 29, 6. Rudolfov B 26, 7. Dol. Bukovsko 21, 8. Loko B 18, 9. Borovany 17, 10. Nová Ves 16, 12. Sedlec 16, 13. Kamenná 14, 13. Římov 14.


III. TŘÍDA

Mokré – N. Hodějovice 5:0 (4:0) – Branky: 3. a 31. P. Alexa, 13. T. Alexa, 32. Dvořák, 89. Maštera, ŽK 0:1 (Rudolf), 45 diváků, rozhodčí Pojar.

Bavorovice – Lišov B 2:1 (2:1) – Branky: 5. Matoušek (11), 27. Pavlynov – 20. Faktor, ŽK 1:4 (Kadlec – Formánek, Zabilka, Shýbal, Jeroušek), 50 diváků, rozhodčí Krčín – Gažák, Andrew.

Dívčice – Chrášťany 10:1 (6:1) – Branky: 5., 40., 59. a 85. Hezoučký, 19., 59. a 79. Špinar, 27. Šťastný, 31. Čuhaj, 44. Tvrzický – 25. Klička, ŽK 2:1 (Tvrzický, Hamáček – Zeman), 50 diváků, rozhodčí Smíšek.

K. Újezd B – Nové Hrady 3:4 (3:1) – Branky: 27. a 37. Kuryliuk, 43. Kotalík – 28. Ragaň, 63. Kotrč, 71. Hrbáček, 85. Bláha, ŽK 1:0 (Kotalík), 50 diváků, rozhodčí Krčín.

Boršov B – Čt. Dvory B 2:10 (0:3) – Branky: 47. Zedek, 63. Šimeček – 39., 44. 73. a 82. Fürst, 17. a 55. Trča, 74. a 75. Zvánovec, 57. Kučera, 87. Vančura, ŽK 0:0, 30 diváků, rozhodčí V. Šnedorfer, J. Šnedorfer.

Lipí – Úsilné 1:0 (0:0) – Branka: Wegenkittl, ŽK: 1:0 (Macháček), 80 diváků, rozhodčí Šafránek – Hora.

Mladé B – Týn B 0:3 (0:3) – Branky: 20. a 46. Maruška, 23. Tomka, ŽK 0:0, 30 diváků, rozhodčí Krčín – Galovič, Nadberežný.
.
Pořadí po 17. kole: 1. Bavorovice 45, 2. Dívčice 43, 3. Mokré 42, 4. Lišov B 37, 5. Čt. Dvory B 32, 6. N. Hodějovice 28, 7. Nové Hrady 27, 8. Lipí 26, 9. Týn B 24, 10. Mladé B 20, 11. Úsilné 12, 12. Chrášťany 12, 13. Kamenný Újezd B 11, 12. Bošov B 6.
.
IV. TŘÍDA

Koloděje – Křemže B 0:2 (0:1) – Branky: 21. Hrouz, 66. Bašta, ŽK 1:3 (Deák – Filip, Jinek, Ryšavý), rozhodčí Ambrožová.

H. Stropnice – Radošovice / Strýčice 1:0 (1:0) – Branka: Kořínek, ŽK 2:2 (Maršálek, Kořínek – Gansner, Kunc), rozhodčí Škuthan.

D. Voda B – Ševětín B 5:1 (2:0) – 44. a 83 Hric, 41. Marek, 63. Tondl, 71. Šteyer – 61. Stehlík, ŽK: 2:0 (Doležal, Hálek), rozhodčí Macko – Kotyza.

Zborov – Č. Dub B 1:2 (0:2) – Branky: 86. Pitra – 30. Jaroš, 33. Houska, ŽK 0:1 (Houska), rozhodčí Pojar.

Sedlec B – Hrdějovice B 2:6 (1:3) – Branky: 40. Šimon (11), 71. Koňarík – 37. a 83. Jilek, 58. a 86. Melichar, 18. Šíp, 43. Štětka, ŽK 3:0 (Marhoun, Koňarík, Šťastný), rozhodčí Ryšlavý.

Po 11. kole: 1. D. Voda B 30, 2. Radošovice / Strýčice 24, 3. Křemže B 21, 4. H. Stropnice 19, 5. Hrdějovice B 18, 6. Koloděje 15, 7. Č. Dub B 15, 8. Ševětín B 9, 9. Sedlec B 9, 10. Zborov 6.

PŘEBOR DOROSTU

N. Hodějovice – Dříteň 2:4 (1:1), Kaholek, Jenšovský (11) – Petr, Rys 2.

Velešín – Lipí / K. Újezd 8:0 (3:0), Vocetka 3 (2x11), Brauer 2, Janoušek, Toman, Tomka.

Borovany – Lišov 1:7 (0:3), Vitoušek (11) – Šachl, Vančura, Pivoňka 2, Nohava.

Větřní – Ledenice 7:1 (3:0), Baier, Krák, Churan 2, Čížek – Kouba.

H.Stropnice – Planá 0:0.

Mladé mělo volno.

Pořadí: 1. Lišov 37, 2. Velešín 30, 3. Dříteň 27, … 9. Ledenice 7, 10. Mladé B 4, 11. Borovany 4

KAM O VÍKENDU?

Přebor – sobota: Jankov B – Loko B (10 Dubné), Žabovřesky – Srubec, Černý Dub – Nová Ves, Sedlec – Borovany, Římov – D. Bukovsko (vše 17), neděle: Rudolfov B – Dříteň (17), Kamenná má volno.

III. třída – sobota: Úsilné – Boršov B (14), Čtyři Dvory B – K. Újezd B, Nové Hrady – Mokré, N. Hodějovice – Mladé B, Chrášťany – Lipí (vše 17), neděle: Týn B – Bavorovice (17), Lišov B – Dívčice (17).

IV. třída – sobota: Č. Dub B – Koloděje (13:30), Radošovice / Strýčice – Sedlec B (17 Strýčice), Hrdějovice B – Zborov (17), neděle: Křemže B – D. Voda B (16), Ševětín B – H. Stropnice (17).

OP dorostu – sobota: Ledenice – Borovany (10:15), Dříteň – Velešín (14), neděle: Planá – Větřní (10 Boršov), pátek 10. května: Lipí / Kamenný Újezd – Mladé (17:30 Dubné), středa 22. května: Lišov – N. Hodějovice (18), volno má H. .Stropnice.