Na chvostu tabulky přeboru okresu hrála předposlední Kamenná doma s posledním Římovem 1:1.

Ve III. třídě Mokré vyhrálo po středeční výhře v dohrávce v Nových Hradech 3:0 vyhrálo i v Boršově a díky lepšímu skóre se posunulo na druhé místo před Bavorovice. V čele mají o bod více Dívčice, které vyhrály v Nových Hodějovicích 6:0 (pěti brankami k tomu přispěl Martin Špinar, jenž se stal střelcem tohoto víkendu).

OKRESNÍ PŘEBOR

Nová Ves – Loko B 4:0 (4:0) – Branky: 13. a 30. Jiránek, 15. Smrž vlastní, 40. Holý, ŽK 1:0 (Petrásek), 30 diváků, rozhodčí Škuthan – Hora.

Jankov B – Dříteň 2:2 (2:1) – Branky: 4. Prediger, 29. Fousek – 24. Moudrý, 73. Klimeš, ŽK 2:3 (Kysela, Simandl – Michal Strapáč, Nikolas Strapáč, Zach), 50 diváků, rozhodčí Kroupa.

Kamenná – Římov 1:1 (0:1) – Branky: 90. Valíček – 30. Šmíd, ŽK 2:2 (Dobeš, J. Smolen – Žáček, Fiala), 60 diváků, rozhodčí Andrew.

Sedlec – Srubec 2:3 (1:0) – Branky: 9. Šindelář, 64. Pešek (pen.) – 53. Hanzal, 69. Jenne (pen.), 81. Vlček, ŽK 3:1 (Koňarík, Rybáček, Šindelář – Šedivý), 45 diváků, rozhodčí Šafránek.

Černý Dub – Borovany 5:3 (1:0) – Branky: 67. a 81. Ďurica, 45. Welser, 51. Horák, 59. Pomije – 65. a 79. Tampír, 75. Bujnovský, ŽK 0:1 (Blažek), 120 diváků, rozhodčí Galovič.

Rudolfov B – D. Bukovsko 3:3 (2:3) – Branky: 22. Kocina, 25. Novotný, 69. Říha – 11. Šerhakl vlastní, 13. P. Kokeš, 39. Fr. Cihla, ŽK 2:6 (Tesař, Říha – Zahradník, Fr. Cihla, Bártík, Kokeš, Vejvoda, Filípek), 64 diváků, rozhodčí Granec – Nadberežný, Katona.

Žabovřesky měly volno.

Pořadí po víkendu: 1. Černý Dub 43 bodů, 2. Srubec 37, 3. Jankov B 36, 4. Dříteň 33, 5. Žabovřesky 32, 6. Rudolfov B 30, 7. D. Bukovsko 28, 8. Nová Ves 23, 9. Sedlec 22, 10. Loko B 19, 11. Borovany 18, 12. Kamenná 16, 13. Římov 15.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA

N. Hrady – Mokré 0:3 (0:3) – Branky: 13. a 20. Kos, 44. Petr Alexa, ŽK 3:2 (Stiskala, Chlebuch, Kotrč – Bláha, Drechsler), rozhodčí Teplý – Šarman, Žižka.

N. Hrady – Bavorovice 0:2 (0:1) – Branky: 41. Růžička, 70. Kadlec, ŽK 1:3 (Stiskala – Kolda, Růžička, Jirásko), rozhodčí Špelina.

N. Hodějovice – Dívčice 0:6 (0:3) – Branky: 11., 40., 49., 69. a 79. Špinar, 17. Hezoučký, ŽK 1:0 (Janovský), rozhodčí Teplý.

Boršov B – Mokré 0:3 (0:0) – Branky: 52. Tomáš Alexa, 57. Melicher, 61. Dvořák , ŽK 2:1 (Zedek, Čuřík – Fošum), rozhodčí Heider.

Úsilné – K. Újezd B 0:0 – ŽK 1:2 (Tóth – Sadloň, Šíma), řídili Primus – Kotyza.

Lišov B – Chrášťany 5:1 (3:1) – Branky: 24. Kándl, 31. Formánek, 36. Vávra, 53. Fiktus, 64. Pokorný vlast. – 33. Dlouhý, ŽK 1:1 (Vančura – Pokorný), rozhodčí Žižka – Andrew, Heider.

Čt Dvory B – Mladé B 9:1 (6:0) – Branky: 33., 48. a 75. Kučera, 19. a 37. Hrubec, 27. a 63. Trča, 18. Vančura, 31. Jelínek – And. Kolář, ŽK 3:1 (Matušek, Hrubec, Vymětalík – Dvořák), rozhodčí Ryšlavý – Kočí, Klicman.

Týn B – Lipí 10:1 (6:0) – Branky: 14., 59. a 69. Gondek, 9. a 42. Tomka, 40. a 78. Podhradský, 5. Klein, 20. Beránek, 68. Hudeček (11) – Fejér, ŽK 0:0, rozhodčí Krčín.

Po 21. kole: 1. Dívčice 52, 2. Mokré 51, 3. Bavorovice 51, 4. LišovB 43, 5. Čt. Dvory B 38, 6. Týn B 30, 7. N. Hrady 30, 8. Lipí 29, 9. Nové Hodějovice 29, 9. 10. Mladé B 21, 11. Úsilné 16, 12. Kam. Újezd B 15, 13. Chrášťany 12, 14. Boršov B 6.


Načítám tabulku ...

IV. TŘÍDA

Č. Dub B – D. Voda B 1:5 (1:2) – Branky: 43. Giňa – 32. a 53. Hric, 16. Marek, 71. Gutwirth, 81. Tondl, ŽK 0:0, rozhodčí Ambrožová.

Koloděje – H. Stropnice 5:2 (2:2) – Branky: 10. Deák, 45. Bělský, 54. Gašpierik, 71. Marhoun, 79. Baťha – 14. Tomášek, 30. Kořínek, ŽK 0:2 (Kořínek, Maršálek), rozhodčí Pileček.

Ševětín B – Zborov 5:1 (1:1) – Branky: 3. Maňas, 51. Kušnír, 62. Beznoska (11), 66. Syrovátka, 74. Stehlík – 39. Zikmund, ŽK 0:1 (Jiran), rozhodčí Ambrožová.

Radošovice / Strýčice – Hrdějovice B 0:6 (0:3) – Branky: 14. Kabíček, 29. Melichar, 45. Šíma, 68. Šíp, 88. Čapek, 89. Peiger, ŽK 1:1 (Kunc – Kabíček), rozhodčí Ryšlavý.

Křemže B – Sedlec B 6:1 (4:0) – Branky: 25. a 75. Kovář, 40. a 65. Voráček, 25. Ryšavý, 35. Chromý – 73. Marhoun, ŽK 0:1 (Hromádka ), rozhodčí Buřič.

Po 14. kole: 1. Dobrá Voda B 39, 2. Radošovice / Strýčice 28, 3. Hrdějovice B 24, 4. Křemže B 23, 5. Horní Stropnice 23, 6. Černý Dub B 21, 7. Koloděje 18, 8. Ševětín B 14, 9. Sedlec B 10, 10. Zborov 6.


Načítám tabulku ...

PŘEBOR DOROSTU

Lišov – Mladé 3:1 (2:0), Jeroušek, Špaček, Filip (11) – Niedl.

Lipí / Kam. Újezd – Mladé 3:0 (1:0), Lohonka, Mursha, Pfauser.

Větřní – Nové Hodějovice 1:3 (1:1), Churan – Tichov 2, Jenšovský.

Ledenice – Velešín 0:10 (0:5), Brožka 3, Kajgr 2 (1x11), Tomka 2, Škorvánek, Čada, Honzírek.

Planá – Borovany 6:1 (2:1), Kareta, Stránský, Šimeček, Urie, Hruška, Štika – Tampír.

Dříteň – H. Stropnice 3:0 (0:0), Zach 2, Dvořák,

Lipí /K. Újezd mělo volno.

Po víkendu: 1. Lišov 43, 2. Velešín 34, 3. Dříteň 34, … 9. Ledenice 10, 11. Mladé 4, 12. Borovany 4.

KAM O VÍKENDU?

Přebor – sobota: Kamenná – Černý Dub, Římov – Rudolfov B, D. Bukovsko – Žabovřesky (hř. Neplachov), Dříteň – Sedlec, Srubec – Nová Ves (vše 17), neděle: Loko B – Borovany (15:30), Jankov B má volno.

III. třída – sobota: Bavorovice – Čtyři Dvory B (10), Mokré – Kam. Újezd B, Dívčice – Nové Hrady, Chrášťany – Týn B (vše 17), neděle: Lipí – Nové Hodějovice (15), Lišov B – Úsilné (17), Mladé B – Boršov B (17).

IV. třída – sobota: Radošovice / Strýčice – Černý Dub B (17 Strýčice), Horní Stropnice – D. Voda B (17), neděle: Sedlec B – Koloděje (15 Pištín), Hrdějovice B – Ševětín B (17), Zborov – Křemže B (17).

OP dorostu – pátek: Mladé – Ledenice (17), N. Hodějovice – Borovany (17), sobota: Lipí / K.Újezd – Planá (9:30 hř. K. Újezd), neděle: Horní Stropnice – Lišov (10), Velešín – Větřní 10).