Lídr přeboru Černý Dub si i díky hattricku Milana Ďurici poradil doma 4:1 s béčkem Lokomotivy.
Ve III. třídě Dívčice padly ve Čtyřech Dvorech s tamním béčkem 1:3, takže do čela tabulky se posunula dvojice Mokré a Bavorovice (třetí Dívčice ztrácí dva body).
.

OKRESNÍ PŘEBOR

Jankov B – D. Bukovsko 2:2 (0:1) – Branky: 14. (pen.) a 59. (pen.) Fr. Cihla – 81. V. Bürger, 88. Chochol vlastní, ŽK 3:6 (Beníšek, Kocian, Simandl – Kovařík, Hanzlík, Filípek, Kokeš, Vejvoda, Fr. Cihla), ČK 0:1 (85. Vejvoda), 150 diváků, rozhodčí Galovič – Ryšlavý, Samohýl.

Nová Ves – Dříteň 3:1 (0:1) – Branky: 53. Holý, 70. Araujo, 76. Žoček – 30. Moudrý, ŽK 2:1 (Petrásek, Kohout – M. Strapáč, 80 diváků, rozhodčí Krčín.

Žabovřesky – Římov 2:2 (0:1) – Branky: 61. Pilný, 78. Hrabčák – 20. Božovský vl., 79. Bárta, ŽK 2:0 (Hrabčák, Lukač), 60 diváků, rozhodčí Škuthan – Hora, J. Šnedorfer.

Černý Dub – Loko B 4:1 (2:1) – Branky: 2., 52. a 63. Ďurica, 39. Hošna – 4. Novák, ŽK 3:3 (Ďurica, Kapoun, Schneider – Hostek, Gregor, Martínek), 40 diváků, rorhodč: Andrew – Vít. Šnedorfer, Kočí..

Borovany – Srubec 5:0 (3:0) – Branky: 20. a 50. D. Bujnovský, 14. N. Bujnovský, 9. Blažek, 44. Ebenhöh, 60 diváků, rozhodčí Heider – Buřič, Galovič.

Rudolfov B – Kamenná 6:0 (3:0) – Branky: 74. a 84. Gregor, 9. Opekar vl., 34. Štolba, 45. Říha, 67. O. Tlamsa, ŽK 0:1 (O. Smolen), 60 diváků, rozhodčí Šafránek.

Sedlec měl volno.

Po víkendu: 1. Čer. Dub 46, 2. Srubec 40, 3.. Jankov B 36, 4. Dříteň 36, 5. Rudolfov B 33, 6. Žabovřesky 32, 7. Dol. Bukovsko 31, 8. Nová Ves 23, 9. Loko B 22, 10. Sedlec 22, 11. Borovany 18, 12. Římov 18, 13. Kamenná 15.

III. TŘÍDA

Boršov B – Bavorovice 4:7 (0:3) – Branky: 80. a 88. Sýkora, 60. Karafiát, 87. Honiss – 9. a 62. Kadlec, 18. a 26. Vokurka, 65. Růžička, 70. Pavlynov, 77. Vácha, ŽK 1:1 (Zedek – Pavlynov), 20 diváků, sudí Škorpík.

N. Hodějovice – Chrášťany 3:0 kont., hosté se nedostavili.

Čtyři Dvory B – Dívčice 3:1 (3:0) – Branky: 7. Fürst, 31. Čermák, 36. Hrubec – 64. Špinar, ŽK 2:1 (Sekyra, Čermák – Tvrzický), 80 diváků, rozhodčí Pojar.

Úsilné – Mokré 0:4 (0:4) – Branky: 20. (pen.), 34. a 37. Alexa, 29. Štumbauer, ŽK 1:2 (Brůžek – Paráček, Mich. Pupek), 50 diváků, rozhodčí Teplý – Heider, Nadberežný.

K. Újezd B – Mladé B 5:0 (1:0) -Branky: 50., 64. a 90. (pen.) Zakharchuk, 33. a 76. Kuryliuk, ŽK 2:2 (Kotalík, Kuryliuk – Zemek, J. Linhart), 53 diváků, rozhodčí Granec – Novák, Katona.

Týn B – Lišov B 6:0 (4:0) – Branky: 5. a 70. Tomka, 23. a 37. Herza, 21. Melnykovskyi, 51. Stoklasa, ŽK 1:2 (Podhradský – Formánek, Pechoč, 40 diváků, rozhodčí Kroupa.

N. Hrady – Lipí odloženo na čtvrtek 6. června (18).

Po 23. kole: 1. Mokré 57, 2. Bavorovice 57, 3. Dívčice 55, 4. Lišov B 46, 5. Čtyři Dvory B 41, 6. Týn B 36, 7. Lipí 32, 8. Nové Hodějovice 32, 9. Nové Hrady 30, 10. Mladé B 24, 11. K. Újezd B 18, 12. Úsilné 16, 13. Chrášťany 12, 14. Boršov B 6.
.
IV. TŘÍDA

Koloděje – Zborov 3:2 (2:1) – Branky: 10. Horký (11), 33. Čecháček, 51. Bělský – 10. (pen.) a 79. Pitra, ŽK 0:0, rozhodčí Škuthan – Hora, Andrew.

Č. Dub B – H. Stropnice 6:1 (2:1) – Branky: 10., 31. a 85. Novotný, 52. Kubák, 67. Giňa, 86. Tomáš – 14. Matějka vl., ŽK 2:2 (Giňa, Kouba – Chovanec, Novák), rozhodčí Vítek Šnedorfer.

Ševětín B – Radošovice / Strýčice 1:2 (1:1) – Branky: 30. Bárta – 8. a 62. B. Propš, ŽK 1:2 (Bárta – Jech, Váša), rozhodčí Primus.

D. Voda B – Sedlec B 3:0 (2:0) – Branky: 4. a 40. Marek, 47. Gutwirth, ŽK 0:0, rozhodčí: Buřič.

Křemže B – Hrdějovice B 3:3 (1:2) – Branky: 6. Müller, 60. Havlíček, 63. Dolejší – 8. a 18. Šíma, 48. Pavel, ŽK 1:0 (Jurčík), rozhodčí Pileček.

Po 16. kole: 1. D. Voda B 45, 2. Radošovice/ Strýčice 32, 3. Hrdějovice B 28, 4. Křemže B 28, 5. Č. Dub B 25, 6. H. Stropnice 23, 7. Koloděje 21, 8. Ševětín B 14, 9. Sedlec B 13, 10. Zborov 6.

PŘEBOR DOROSTU

Ledenice – H. Stropnice 1:0 (0:0), Kouba.

Planá – N. Hodějovice 2:2 (1:2), Molnár 2 – Kutheil, Prokša,, ČK 0:1 (74. Kutheeil)..

Borovany – Velešín 0:16 (0:6), Brauer, Kajgr Tomka 3, Škorvánek, Brožka 2, Janoušek, Kursa, Přibyl.

Větřní – Mladé 1:1 (0:1), Churan – Niedl.

Dříteň – Lipí / Kam. Újezd 6:0 (4:0), Zach 3, Maruška, Strapáč, Bočková.

Lišov měl volno.

Po víkendu: 1. Lišov 47, 2. Velešín 40, 3. Dříteň 37, 4. Nové Hodějovice 33, 5. Planá 31, 6. Větřní 30, 7. H. Stropnice 17, 8. Lipí/ K.Újezd 15, 9. Ledenice 13, 10. Mladé 8, 11. Borovany 4.

DALŠÍ PROGRAM

Přebor – sobota: Kamenná – Žabovřesky, Římov – Jankov B, D. Bukovsko – Sedlec (hř. Neplachov), Dříteň – Borovany, Srubec – Loko B (vše 17), neděle: Rudolfov B – Černý Dub (17), N. Ves má volno.

III. třída – sobota: Bavorovice – K. Újezd B (10), Dívčice – Boršov B (17), Chrášťany – Nové Hrady (17), neděle: Lipí – Čtyři Dvory B (15), Mladé B – Mokré, Týn B – Úsilné, Lišov B – N. Hodějovice (vše 17).

IV. třída – sobota: Radošovice / Strýčice – Křemže B (hř. Strýčice), Ševětín B – Č. Dub B, Hrdějovice B – Koloděje (vše 17), neděle: Sedlec B – H. Stropnice (15 Pištín), Zborov – D. Voda B (17).

Dorost – pátek: Mladé – Borovany (17), sobota: Lipí/ K. Újezd – Lišov (9:30), Horní Stropnice – Větřní (10), neděle: Velešín – N. Hodějovice (10), Dříteň – Planá (14).