Ve III. třídě se vedle odložených utkání z tohoto kola Lipí – Čt. Dvory B a Mladé – Mokré bude ve čtvrtek dohrávat i zápas N. Hrady – Lipí (18). V zápase Dívčice – Boršov B (14:0) si zastříleli domácí Pavel Hezoučký (6 gólů) a Martin Špinar (5).

Ve šlágru příštího kola třetí třídy změří v sobotu v 17 hodin síly třetí Mokré (57 b.) a první Bavorovice (60 bodů, ale o zápas víc).

OKRESNÍ PŘEBOR

Kamenná – Žabovřesky 1:1 (1:0) – Branky: 40. Valíček – 81. Tušl, ŽK 0:0, 100 diváků, rozhodčí Krčín.

Římov – Jankov B 2:3 (1:1) – Branky: 15. a 90. Radoš – 36. Vokurka, 53. Cícha, 59. Stráda, ŽK 0:0, 68 diváků, rozhodčí Granec.

Dříteň – Borovany 6:1 (3:1) – Branky: 8., 60. a 69. Klimeš, 10. Zach, 42. Moudrý, 83. Maruška – 35. Bujnovský, ŽK 0:0, 70 diváků, rozhodčí Škuthan – Hora.

Srubec – Loko B 3:2 (2:1) – Branky: 33. a 55. Raab, 23. Hurný – 40. Růžička, 76. Fantyš, ŽK 2:1 (Dušek, Vlček – J. Wenzl), 35 diváků, rozhodčí Šafránek.

D. Bukovsko – Sedlec 3:2 (2:2) – Branky: 26. Chochol, 45. a 56. Zahradník – 1. Pešek, 30. Samohejl, rozhodčí Ryšlavý.

Rudolfov B – Černý Dub 2:2 (2:1) – Branky: 38. a 40. Nedoma – 44. Ďurica, 53. Anderle, ŽK 1:1 (Říha – Hošna), 110 diváků, rozhodčí Heider – Galovič, Kotyza.

Nová Ves měla volno.

Po víkendu: 1. Čer. Dub 50, 2. Srubec 43, 3.. Jankov B 40, 4. Dříteň 39, 5. D. Bukovsko 35, 6. Rudolfov B 34, 7. Žabovřesky 34, 8. Nová Ves 26, 9. Sedlec 22, 10. Loko B 22, 11. Borovany 21, 12. Římov 19, 13. Kamenná 16.

III. TŘÍDA

Bavorovice – K. Újezd B 3:2 (1:1) – Branky: 45. Vokurka, 65. Kadlec (11), 80. Pavlynov – 1. Kuryliuk, 90. Žondecký, ŽK 0:0, rozhodčí Špelina – Hora, Škuthan.

Dívčice – Boršov B 14:0 (14:0) – Branky: 2., 3., 8., 10., 14. a 33. Hezoučký, 4., 5., 13., 18. a 31. Špinar, 25. Valenta, 26. Hamáček, 29. Hájek, 50 diváků, rozhodčí Primus, už před půlí předčasně ukončeno.

Chrášťany – Nové Hrady 0:7 (0:3) – Branky: 14. a 83. Ragaň, 10. Stiskala, 16. Brousek, 63. Bouda vlastní, 64. Kotrč, 80. Albert, 40 diváků, rozhodčí Pojar.

Lipí – Čtyři Dvory B odloženo na čtvrtek 13. 6. (18).

Mladé B – Mokré odloženo na úterý 4. června (18).

Týn B – Úsilné 0:1 (0:0) – Branka: 48. Polan, 90 diváků, rozhodčí Krčín.

Lišov B – N. Hodějovice 2:5 (0:3) – Branky: 55. Fiktus, 81. Burda – 47. a 88. Hebký, 20. Trachta, 40. Rudolf, 42. Štěcha, ŽK 2:2 (Špaček, Pivoňka – Aibl, Kovařík), 30 diváků, rozhodčí Teplý – Katona, Šarman.

Po 23. kole: 1. Bavorovice 60, 2. Dívčice 58, 3. Mokré 57, 4. Lišov B 46, 5. Čtyři Dvory B 41, 6. Týn B 36, 7. Nové Hodějovice 35, 8. Nové Hrady 33, 9. Lipí 32, 10. Mladé B 24, 11. K. Újezd B 18, 12. Úsilné 16, 13. Chrášťany 12, 14. Boršov B 6.
.
IV. TŘÍDA

Radošovice / Strýčice – Křemže B 3:0 kont., hosté se ndostavili.

Ševětín B – Č. Dub B 2:1 (1:0) – Branky: 39. Krátký, 80. Syrovátka – 58. Borovka, rozhodčí Škorpík.

Hrdějovice B – Koloděje 6:1 (4:1) – Branky: 41., 84. a 89. Jílek, 2. a 34. Pavel, 22. Hartl – 32. Deák, ŽK 0:0, rozhodčí Buřič

Sedlec B – H. Stropnice 0:4 (0:1) – Branky: 67. a 72. Novák, 23. Chovanec, 46. Kořínek, ŽK 0:1 (Maršálek), rozhodčí V. Šnedorfer.

Zborov – D. Voda B 3:9 (1:5) – Branky: 12. a 89. Pitra, 85. Krupčík – 2., 48. a 58. Pavlík, 12. a 38. Klíma, 20. Požárek, 40. Tondl, 55. Šteyer, 79. Vrzák, rozhodčí Žižka.

Po 17. kole: 1. D. Voda B 48, 2. Radošovice/ Strýčice 35, 3. Hrdějovice B 31, 4. Křemže B 28, 5. H. Stropnice 26, 6. Černý Dub B 25, 7. Koloděje 21, 8. Ševětín B 17, 9. Sedlec B 13, 10. Zborov 6.

PŘEBOR DOROSTU

Mladé – Borovany 8:0 (6:0), Novotný 3, Vinzens 2, Zevl, Jan Linhart, Niedl.

Lipí/ K. Újezd – Lišov 0:10 (0:6), Mich. Šachl 4, Fiktus 2, Červenka, Šíma, D. Šachl, Pivoňka.

Horní Stropnice – Větřní 0:1 (0:1), Churan, ČK 0:1 (42. Červíček).

Velešín – N. Hodějovice 7:1 (3:0), Brauer 3, Sládek 2, Kajgr, Škorvánek (11) – Jenšovský.

Dříteň – Planá 1:1 (0:1), Strapáč – Petrášek.

Ledenice měly volno.

Po víkendu: 1. Lišov 50, 2. Velešín 43, 3. Dříteň 38, 4. Nové Hodějovice 33, 5. Větřní 33, 6. Planá 32, 7. H. Stropnice 17, 8. Lipí / Kamenný Újezd 15, 9. Ledenice 13, 10. Mladé 11, 11. Borovany 4.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Přebor – sobota: Nová Ves Dolní Bukovsko (10:15), Sedlec – Římov, Jankov B – Kamenná (hř. Dubné), Žabovřesky – Rudolfov B, Černý Dub – Srubec (vše 17), neděle: Loko B – Dříteň (15:30), Borovany mají volno.

III. třída – sobota: Úsilné – Mladé B (14), Mokré – Bavorovice, Boršov B – Lipí, Nové Hrady – Lišov B, N. Hodějovice – Týn B (vše 17), neděle: Čt. Dvory B – Chrášťany (14 Zliv), K.Újezd B – Dívčice (17).

IV. třída – sobota: Č. Dub B – Sedlec B (13:30), D. Voda B – Hrdějovice B (14), Koloděje – Radošovice / Strýčice (16), H. Stropnice – Zborov (17), neděle: Křemže B – Ševětín B (16).

Dorosty – úterý: Lipí / Kamenný Újezd – Ledenice (17), středa: Lišov – Dříteň (17:30), pátek: Nové Hodějovice – Mladé (17), sobota: Borovany – H. Stropnice (10), Ledenice – Lipí / K. Újezd (10:15), neděle: Planá – Velešín (10 Včelná), Větřní má volno.

MEZIPODNIKOVÁ LIGA

Podnikovka Budějovicka: Policie – Vrabčáci 4:1, Ká servis – SKP 2:0, Bosch – K2 odloženo, po 8. kole: 1. Policie 15 bodů (skóre 25:11), 2. K2 13 (22:16), 3. SKP 12 (20:21), 4. Ká servis 9 (16:17), 5. Bosch 7 (12:12), 6. Vrabčáci 6 (20:24), střelci: 10 – Tomáš Dvořák, 4 – Dalipi, Ventura, Mach, Jiří Rybecký.