PŘEBOR
Borovany – Dobrá Voda 0:5 (0:2) – Branky: 53., 78. a 88. Serbin, 18. a 37. Šedivý, rozhodčí Granec

Srubec – Římov 4:1 (1:1) – Branky: 73. a 88. Kubíček, 27. Jindra (11), 64. Hurný – 21. Brožka, rozhodčí Feitl

Včelná – Rudolfov B 3:2 (0:1) – Branky: 62., 80. a 85. Gruber – 25. Justin, 78. Lisa, rozhodčí Krčín

Dříteň – Hluboká 2:3 (2:1) – Branky: 6. Moudrý, 6. Šantora – 47. a 73. Křiváček, 38. Kaňák, rozhodčí Škuthan

Loko B – Žabovřesky B 2:2 (1:0) – Branky: 25. Smrž, 83. Novák – 86. Hrabčák, 87. Horský (11), rozhodčí Ryšlavý

Dolní Bukovsko – Zliv 1:0 (0:0) – Branka: 73. Zahradník, rozhodčí Granec

Úsilné – Jankov B 1:3 (1:2) – Branky: 40. Čada – 19. Salibašić vlastní, 27. Hofmann, 66. Píša, rozhodčí Šafránek


Načítám tabulku ...


III. TŘÍDA
Bavorovice – Kamenná 2:6 (2:2) – Branky: 33. Dohnal, 35. Růžička – 24. a 71. Hanzal, 17. Kořínek, 51. Smolen, 52. Bašta, 86. Kunágl, rozhodčí Špelina

Mokré -Nové Hrady 5:1 (2:0) – Branky: 8. a 57. Alexa, 26. Hrádek, 48. Dvořák (11), 77. Kössl – 88. Tomášek, rozhodčí Andrew

Černý Dub – Dívčice 4:3 (2:1) – Branky: 8. Vančura, 28. Ďurica, 61. Schneider, 66. Horák – 22. Hezoučký, 57. Ježek, 70. Vondrka, rozhodčí Špelina

Nové Hodějovice – Lišov B 2:2 (1:2) – Branky: 31. Trachta, 64. Janovský – 16. Vávra, 20. Formánek, rozhodčí Pileček

Lipí – Koloděje 9:1 (4:1) – Branky: 45., 66., 79. a 86. Wegenkittl, 33., 35. a 88. Tengl, 5. Říha, 78. Zoch – 42. Deák, rozhodčí Primus

Kamenný Újezd B – Týn nad Vlt. B 2:1 (0:0) – Branky: 50. Kotalík, 62. Benito – 90. Maruška, rozhodčí Feitl

Čtyři Dvory B – Mladé B 1:2 (0:1) – Branky: 76. Hartl – 43. Vítek, 61. Szojka, rozhodčí Škuthan


Načítám tabulku ...

IV. TŘÍDA
Horní Stropnice – Chrášťany 3:1 (1:0) – Branky: 50. a 89. Němec, 23. Novák – 58. Drozd, rozhodčí Buřič

Zborov – Sedlec B 1:0 (0:0) – Branka: 52. Nechanický (11), rozhodčí Primus

Dobrá Voda B – Ševětín B 3:2 (2:1) – Branky: 18. Šteyer, 22. Kratochvíl, 83. Hric – 3. Bárta, 70. Voneš, rozhodčí Krčín

Křemže B – Boršov B odloženo (pondělí 1. května v 16:00)

Černý Dub B – Hrdějovice B odloženo (pondělí 8. května v 17:00)


Načítám tabulku ...

OP DOROSTU
Nové Hodějovice – Velešín 2:5 (1:3), Tichov, Drefko – Brauer 2, Honzírek, Biňovský, Koreník

Planá – Mladé / Černý Dub 1:8 (0:5), Čapčuch – Kneys 5, Urban 2, Vinzens

Borovany – Horní Stropnice 1:2 (1:0), Tampír – Koriták (11), Dvořák

Mokré – Dříteň 4:1 (4:1), Hrabánek, Stárek, Kos, Fošum – Štumbauer

Borovany – Horní Stropnice 1:2 (0:0), Tampír – Koriták (11), Dvořák

Lišov – Borek 0:0

Nemanice/Úsilné – Ledenice odloženo (sobota 6. května v 16:00)

Tabulka po víkendu: 1. Mokré 34 (104:10), 2. Velešín 34 (58:19), 3. Lišov (63:11), 4. Dříteň (73:24), 5. Horní Stropnice 23 (31:21), 6. Mladé / Černý Dub 20 (47:35), 7. Nové Hodějovice 18 (46:38), 8. Borek 16 (47:53), 9. Nemanice/Úsilné 10 (30:52), 10. Ledenice 6 (13:83), 11. Planá 3 (10:83), 12. Borovany 1 bod (10:103).

DOHRÁVKY (středa 26. dubna)
Přebor: Rudolfov B – Loko B (17), Dříteň – Srubec (18).

III. třída: Mladé B – Bavorovice (17:30).

Dorosty: Mokré – Planá (18:30).

ČESKÝ POHÁR
Semifinále muži: Planá – Hluboká úterý 25. 4. (17:30), Lišov – Semice středa 26. 4. (17:30).

Semifinále dorostu: Blatná – Netolice/ Jankov, Větrovy – Třeboň oba středa 26. 4. (17:30).

Finále žáků: Dačice – Blatná středa 26. 4. (17:30).