OKRESNÍ PŘEBOR
Zliv – Římov 2:2 (1:2) – Branky: 3. a 46. Fürst – 30. Vojč, 32. Radoš, ŽK 0:0, rozhodčí Škuthan.

Úsilné – Loko B 0:1 (0:0) – Branka: 89. Mareš, ŽK 1:2 (Řežábek – Hajný, Hupka), rozhodčí Pojar.

Dobrá Voda – D. Bukovsko 5:1 (2:0) – Branky: 62. (pen.) a 85. 4 Serbin, 23: Šedivý, 27. Vejvoda vlastní, 66. Novotný – 49. Cihla, ŽK 2:0 (Choboda, Gutwirth), ČK 1:0 (78. Choboda), rozhodčí Feitl – Ovčáček, Klicman.
Žabovřesky – Srubec 1:5 (1:3) – Branky: 21. Matys – 21. a 64. Hurný, 11. Barabás, 45. Leština, 83. Hekrdla, ŽK 2:1 (Pšenička, Lukač – Jindra), řídili Granec – Mádl, Tůma.
Rudolfov B – Dříteň 2:1 (2:1) – Branky: 21. Justin, 30. Hlavatý (11) – 18. Zach, ŽK 1:1 (Tušl – Lébl), rozhodčí Krčín.
Hluboká B – Borovany 4:0 (2:0) – Branky: 21. a 82. Kadlec, 33. Kučera, 87. Fiala vl., ŽK 0:1 (Fiala), rozhodčí Šafránek.
Jankov B – Včelná 3:0 (1:0) – Branky: 29. Prediger, 63. Kysela, 88. Heto, ŽK 2:1 (Kocian, Maurer – Adamovský), rozhodčí Eyšlavý, Heider.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA
Dívčice – N. Hodějovice 1:1 (1:0) – Branky: 30. Hezoučký – 76. Drefko, ŽK 2:1 (Šťastný, Strnad – Kovařík), rozhodčí Škuthan.

Černý Dub – Mokré 5:2 (2:1) – Branky: 65. a 79. Schneider, 14. Horák, 43. Ďurica, 47. Vančura – 11. a 80. P. Alexa, ŽK 0:0, rozhodčí Špelina.

Nové Hrady – Čtyři Dvory B 1:0 (1:0) – Branka: 7. Tomášek, ŽK 4:1 (Šedivý, Hriňa, Kotrč, Tomášek – Sekyra), rozhodčí Primus.

Kamenná – Mladé B 6:2 (4:1) – Branky: 9. a 29. Hanzal, 47. a 59. Valíček, 35. Smolen, 45. Kunágl – 28. Szojka, 84. Bejdák, ŽK 1:1 (Dobeš – Ira), rozhodčí Buřič.

Týn B – Bavorovice 5:0 (2:0) – Branky: 44. a 55. Dobal, 32. Dumbrovský, 51. Tomka, 62. Maruška, ŽK 0:0, rozhodčí Zevl – Teplý, Brcko.

Lišov B – Lipí 3:4 (2:2) – Branky: 27. Formánek, 42. Jeroušek, 67. Beneda – 25., 32. a 50. Wegenkittl, 78. Tengl, ŽK 0:0, rozhodčí Krčín – Galovič, Novák.

Tabulka včetně dohrávky Lišov B – Mokré:


Načítám tabulku ...

IV. TŘÍDA
Hrdějovice B – Sedlec B 1:2 (0:2) – Branky: 69. Hulec – 7. Šimon (11), 23. Vávra, ŽK 0:0, rozhodčí Škuthan.

Boršov B – Zborov 9:2 (4:0) – Branky: 1., 9., 35., 57., 62., 78. a 86. Zedek, 24. Medula, 77. Volf – 48. M. Havelka, 63. Minář, ŽK 1:2 (Kuryliuk – K. Havelka, M. Havelka), rozhodčí Macko.

Chrášťany – D. Voda B 5:3 (1:2) – Branky: 46. a 75. Drozd, 55. a 71. Vaníček, 9. Kuboušek – 40. a 80. Tondl, 30. Klíma, ŽK 1:1 (Mach – Pavlík), rozhodčí Pileček.

Ševětín B – Horní Stropnice 3:1 (1:1) – Branky: 45 +2. Bárta, 50. Syrovátka (11) – 18. Fajfrlík, ŽK 2:3 (Chovanec, Stoklasa – Josefík, Holej, Němec), rozhodčí Andrew.

Křemže B – Č. Dub B 5:6 (5:3) – Branky: 6. a 27. Seethaler, 30. Vejskrab, 36. Knytl, 43. Hrubeš – 14., 25., 39. a 59. Vančura, 71. Mičan, 75. Giňa, ŽK 3:2 (Bašta, Ohrazda, Voleman – Matějka, Kouba), rozhodčí Zasadil.


Načítám tabulku ...

PŘEBOR DOROSTU
Ledenice – Lišov 2:5 (0:1), Kouba 2 – Jeroušek, Fiktus 2, Pučejdl, sudí Zevl, Borek – Mladé / Černý Dub 2:2 (1:1), Legdan 2 – Páleníček, J. Linhart, řídil Macko, Nemanice /Úsilné – Borovany 10:1 (7:1), Voráč 4, Kopa 2, Mottl, Zábranský, Šrámek, Brůžek – Tampír, sudí Bouchal, Stropnice – Mokré 2:8 (1:4), Vladyka 2 – Stárek 3, Hrabánek, Vítů, P. Alexa, Kroupa, Kos, ČK 2:1 (67. Antoni, 77. Maršálek – 71. Maštera), rozhodčí Galovič, Dříteň – Nové Hodějovice 3:2 (1:1), Zach, Štumbauer, Prokop – Jenšovský (11), Kaholek. Velešín – Planá 9:0 (5:0), Brauer 3, Blumtritt, Brožka 2, Smutek, rozhodčí Zasadil, Šnedorfer.

PODNIKOVÁ LIGA
K 2 – Ká servis. 3:2 (2:1), V. Fiala, Hojda, Kokrment – Kolarik, Fogl, SKP CB – Policie 4:8 (3:5), Zemek, Hitzfeld, Azonweld, Kucheryany – T. Dvořák 4, L. Tesař, Jiří Rybecký, Jan Rybecký, J. Anderle. Střelci: 13 – T. Dvořák (Policie), 6 – J. Fiala (Bosch), 4 – Jan Rybecký (Policie).