Ve III. třídě Lipí ještě dvacet minut před koncem v Mladém vedlo 2:0, pak ale Jiří Vítek dvěma góly vyrovnal a Dominik Ludvík v nastavení svým gólem rozhodl o vítězství mládského béčka 3:2. Ve IV. třídě v zápase H. Stropnice – Hrdějovice B (3:2) všechny tři góly vítězů nasřílel osmnáctiletý Josef Dvořák.


OKRESNÍ PŘEBOR

Jankov B – Č. Dub 2:6 (0:6), Hájek, Sklář – Ďurica 3 (1x11), Přibyl 2, Horák, ŽK 5:0 (Bohoněk, Hájek, Brůha, Černý, Beníšek), rozhodčí Špelina.

Sedlec – Žabovřesky 2:3 (1:2), Koňarík, Pešek (11) – Matys 2, Vondrka, ŽK 2:2 (Kozel, Šimon – Lukač , Tušl), sudí Škuthan.

Srubec – Dříteň 3:1 (1:0), Vlček, Hanzal, Plojhar – Klimeš, ŽK 0:2 (Parýzek, Picka), rozhodčí Krčín.

Borovany – Kamenná 2:2 (2:1), Pileček, Bujnovský – Smolen, Hanzal, ŽK 4:3 (Němec, Pileček, Tampír, Bujnovský – Smolen, Kunágl, Brousek), rozhodčí Šafránek.

Loko B – Římov 2:1 (0:1), Kadlec, Fošum – Radoš, ŽK 2:3 (Václavík, Hlavinka – Tarasov, Hrakholski, Koupal), ČK 0:1 (74. Tarasov), rozhodčí Granec – Kaplan, Katona.

Nová Ves – Rudolfov B 1:2 (0:2), Araujo – Justin Jan, Dubský, ŽK 0:2 (Tušl, Bláha ), rozhodčí Feitl.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA

Bavorovice – Dívčice 3:2 (2:0), Vokurka, Hanousek, Pavlynov – Hezoučký 2, rozhodčí Feitl – Hora, Ryšlavý.

Boršov B– Týn B 0:5 (0:2), Maruška 5, rozhodčí Ryšlavý.

N. Hrady – Úsilné 6:2 (3:0), Ragaň 2, Hála vlastní, Brousek, Salibašić vlastní, Zajac – Salibašić, Tábora, rozhodčí Pojar.

Mokré – Chrášťany 7:0 (2:0), Štumbauer 4, T. Alexa 3, ČK 0:2 (51. P. Mach, 65. Vomáčka), rozhodčí Galovič – Andrew, Macko.

Mladé B – Lipí 3:2 (0:0), Vítek 2 (1x11), Ludvík – Kaše (11), Chromý, rozhodčí Gažák.

K. Újezd B – Lišov B 0:2 (0:2), Burda, Jeroušek, ŽK 0:0, rozhodčí Krčín – Šnedorfer, Kočí.

Čt. Dvory B – N. Hodějovice 5:0 (5:0), Dubský 3, Kučera, Zabloudil, ŽK 4:4 (Hanzal, Jelínek, Bukovský, Dubský – Hebký, Rudolf, Rein, Trachta), ČK 1:0 (66. Hanzal), rozhodčí Zasadil – Heider, Smíšek.


Načítám tabulku ...

IV. TŘÍDA

Křemže B – Č. Dub B 5:0 (2:0), Votruba, Čižmar 2, Vejskrab.

Koloděje – Ševětín B 2:1 (1:0), Šonka, V. Polida – Beznoska.

Hor. Stropnice – Hrdějovice B 3:2 (1:2), Dvořák 3 – Šíp, Hulec.

D. Voda B – Radošovice/ Strýčice 1:3 (1:2), Marek – Stráský, Kunc, Jech, ČK 1:0 (78. Kratochvíl).

Sedlec B – Zborov 2:3 (1:2), Koňarík, Šindelář – Herman 2, Kordík.

OP DOROSTU

Lišov – Planá 4:0 (2:0), Jeroušek, Fiktus, Hlaváč, Šíma, N. Hodějovice – H. Stropnice 2:2 (2:1), Lojka, Kaholek – Němec, Antoni, Ledenice – Dříteň 3:4 (1:3), Kouba 2, Ochozka – Zach 3, Štumbauer, Velešín – Mladé 17:0 (10:0), Brauer 5, Honzírek 4, Škorvánek 2, Přibyl, Janoušek, Smutek, Čada, Toman, Řezáč, Větřní – Lipí/K. Újezd 5:2 (3:1), Churan 2, Vlášek, Poslední, Fencl – Pinc, Novák.