Michal Hanzal se v utkání Kamenná – Sedlec (8:3) blýskl pěti góly.

Ve III. třídě primát potvrdily Bavorovice výhrou 5:0 nad béčkem Mladého, týnský Radek Podhradský ve střetnutí s Novými Hrady(9:3) a dívčický Martin Špinar v zápase s Mokrým (6:1) dali po čtyřech brankách vítězů.

IV. třída skončila posledním kolem už před týdnem..

OKRESNÍ PŘEBOR

D. Bukovsko – Borovany 1:2 (0:2) – Branky: 60. Trnka – 24. Blažek, 38. Bujnovský (11), ŽK 4:2 (Kovařík, Bártík, Cihla, Hanzlík – Ebenhöh, Němec), ČK 1:0 (89. Hanzlík), 59 diváků, rozhodčí Krčín – Aľušík, Tůma.

Římov – N. Ves 5:2 (2:2) – Branky: 27. a 54. Žáček, 42. a 88. Hrakholski, 70. Radoš – 40. Araujo, 44. Zb. Holý, ŽK 2:2 (Bauer, Rousek – Araujo, 7b. Holý), ČK 0:1 (68. Petrásek), 45 diváků, rozhodčí Smíšek.

Černý Dub – Žabovřesky 3:3 (0:1) – Branky: 69. a 87. Ďurica, 59. Schneider – 12. Lukač (11), 47. Koutský, 49. Velík, ŽK 1:2 (Ďurica – Koutský, Ryneš), 50 diváků, rozhodčí Špelina.

Dříteň – Srubec 5:1 (1:1) – Branky: 25. Kovařík, 49. Strapáč, 58. Zach, 76. Vo Son, 82. Moudrý – 42. Hurný, ŽK1:2 (Kovařík – Vlček, Jindra), 85 diváků, rozhodčí Primus.

Kamenná – Sedlec 8:3 (4:1) – Branky: 12., 53. (pen.), 61., 83. a 86. Hanzal, 37. Kunágl, 42. L. Smolen, 57. J. Smolen – 23. Peterka, 53. J. Smolen vlastní, 58. Pešek, ŽK 4:2 (Hanzal, Brousek, L. Smolen, J. Smolen – Pešek, Rybáček), CK 1:0 (62. Brousek), 50 diváků, rozhodčí Aľušík.

Rudolfov B – Jankov B 3:2 (1:1) – Branky: 23. Tesař, 60. Říha, 86. Boček – 34. Kočer, 79. Jirkovský, ŽK 1:1 (Říha – Borovka), 75 diváků, rozhodčí Šafránek – Škuthan, Granec.

Loko B mělo volno.

Konečná tabulka: 1. Černý Dub 54, 2. Dříteň 45, 3. Srubec 43, 4. Jankov B 40, 5. Žabovřesky 38, 6. Rudolfov B 37, 7. D. Bukovsko 36, 8.N. Ves 27, 9. Římov 25, 10. Borovany 24, 11. Kamenná 22, 12. Loko ČB B 22, 13. Sedlec 22..

III. TŘÍDA

Bavorovice – Mladé B 5:0 (2:0) – Branky: 2. a 64. Pavlynov, 12. Kadlec, 58. Vokurka, 78. Růžička, ŽK 0:0, 58 diváků, rozhodčí Špelina – Hora, Ambrožová.

Týn B – N. Hrady 9:3 (7:1) – Branky: 28., 33., 42. a 52. Podhradský, 6., 11. a 71. Pešta, 9. a 36. Maruška – 18. Brousek, 54. Albert, 69. Bláha, ŽK 0:0, 25 diváků, rozhodčí Krčín.

Chrášťany – Boršov B 3:1 (1:1) – Branky: 38. Klička (11), 86. Mareš, 89. Al Aita – 35. Karafiát, ŽK 5:5 (Král, Bouda, Klička, Mach, Mareš – Neubauer, Medula, Karafiát, Zedek, Švejda, 120 diváků, rozhodčí Ryšlavý.

Lipí – K. Újezd B 5:6 (1:3) – Branky: 8. a 66. Macháček, 59. Bürger, 64. Wegenkittl, 69. Fejér – 38., 42. a 85. Kuryliuk, 25. Žondecký, 47. Rožboud, 76. Sládek, ŽK 2:1 (Fejér, Kaše – Sládek), 80 diváků, rozhodčí Buřič.

Dívčice – Mokré 6:1 (2:0) – Branky: 40., 51., 57. a 59. Špinar, 30. Hezoučký, 66. Šťastný – 86. Štumbauer, ŽK 3:2 (Valenta, Hájek, Hezoučký – Štumbauer, Bláha), 60 diváků, rozhodčí Pojar – Novák, Klicman.

Čtyři Dvory B – Lišov B 1:1 (0:0) – Branky: 35. Rivera – 47. Fiktus, ŽK 2:0 (Karlíček, Sekyra), 20 diváků, rozhodčí Pileček.

Úsilné – N. Hodějovice 0:2 (0:0) – Branky: 81. Hebký, 90. Rudolf, ŽK 0:1 (Rudolf), 40 diváků, rozhodčí Krčín.

Dohrávka: Lipí – Čt. Dvory 0:11 (0:3) – Branky: 61., 62. a 75. Jindrle, 4. a 49. Zvánovec, 20. a 90. Fürst, 27. Kučera, 78. Karlíček (11), 85. Matušek, 87. Sháněl, ŽK 2:0 (Bürger, Halas), 40 diváků, rozhodčí Kroupa.

Konečná tabulka: 1. Bavorovice 66, 2. Dívčice 64, 3. Mokré 60, 4. Lišov B 50, 5. Čtyři Dvory B 48, 6. N. Hodějovice 41 7. Týn nad Vlt. B 39, 8. Nové Hrady 36, 9. Lipí 32, 10. Úsilné 25, 11. Mladé B 24, 12. K. Újezd B 21, 13. Chrášťany 15, 14. Boršov B 6.
.
PŘEBOR DOROSTU

Mladé – N. Hodějovice 2:2 (0:1), Vinzens 2 – Kutheil 2.

Dříteň – Lišov 2:1 (1:1), Strapáč 2 (1x11) – Vančura.

Horní Stropnice – Borovany 10:0 (7:0), Vladyka 4, Novák, Bašta 2, Koriták, Maršálek.

Velešín – Planá 5:1 (4:0), Škorvánek 2, Brauer, Kursa, Tomka – Kareta.

Větřní mělo volno.

Konečná tabulka: 1 Lišov 50, 2. Velešín 49, 3. Dříteň 44, 4. N. Hodějovice 35, 5. Větřní 33, 6. Planá 32,7. H. Stropnice 23, 8. Lipí / Kamenný Újezd 21, 9. Mladé 13, 10. Ledenice 13, 11. Borovany 4.

MLÁDSKÉ LÉTO

Bývalí fotbalisté SK Mladé se v sobotu 22. června odpoledne sejdou na hřišti na tradičním „Mládském létě“, na kterém oslaví 95. výročí založení klubu a 55. výročí obnovení činnosti. Zahájení v 17 hod., už od 15 hod. televizní přenos ME Gruzie-ČR.

Současný A-tým SK Mladé má za sebou velice úspěšné jaro, kdy po úvodních dvou porážkách byl v A-skupině I.B třídy na předposlední příčce, poté ale v 11 utkáních jen jednou prohrál, získal 26 bodů a v konečné tabulce skončil šestý.

Nejvíce zápasů v sezoně odehráli Radek Kneys (35), Jan Kudlata a Michal Zemek (34), Vojtěch Moudrý (33), Antonín Kolář a Petr Šimek (32), Michal Blažek (30), nejvíce gólů dali Vojtěch Moudrý (28), Michal Blažek (14), Radek Kneys (12), Tomáš Linhart (9), Václav König (6) a Vladislav Šafrata (4).

Na snímku úspěšný tým představujeme: nahoře zleva Černý, Moudrý, Novotný, Pešek, Kudlata, Drábek, kapitán týmu Tomáš Kočvara, Ant. Kolář, And. Kolář, Vokáč, Bejdák, dole Hanetšlégr, trenér Luděk Aggermann, Šťastný, Šafrata, Kneys, Blažek, Niedl, Dumyshynets, Jan Linhart, vedoucí mužstva Jan Fried, leží Pokorný, chybí: Zemek, Šimek, Tom. Linhart, Jánošík, Zevl, Neubauer, Ira, Szojka, Konig, Masák, Janáček, Kozak, Ludvík a Vrzal.