Aleš Hruška (k okamžiku, kdy se na něj za stavu 0:0 řítil osamocený domácí Rabušic): „Kdybychom nula jedna prohrávali, bylo by to těžší, jsem rád, že jsem v úvodu střelu vyrazil. Nevím, jestli to bylo klíčové, ale pomohlo nám to. Mohli jsme být v klidu, neprohrávali jsme. Mohli jsme se pořád soustředit jen na sebe, nemuseli jsme nic dohánět. V tomto směru to asi bylo důležité. Ale klíčový moment? To bych neřekl. Hejda hrát nemohl, ale hráli jsme venku, soupeři si vždy v ofenzivě něco vytvoří, my máme čtyři kvalitní stopery, v tom nevidím žádný problém.“

Michael Krmenčík: „S výhrou tři nula jsme spokojení. V prvním poločase jsme hráli dobře, dominovali jsme. Od padesáté páté minuty České Budějovice začaly nakopávat, což nám nevyhovovalo, nemohli jsme se držet naší hry, ale gól jsme nedostali. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Je to důležité vítězství. Chceme vyhrát každý zápas, pro mě jsou tři body důležité odkudkoli. Čeká nás zápas doma se Spartou, zase budeme chtít tři body, přijde velké množství našich fanoušků, moc se na to těším. Jsem rád, že jsem dal v Budějovicích gól. V Příbrami i v minulém zápase jsem to hodně zasekával a moc mi to nevyšlo. Kluci už si mě v kabině trošku dobírali. Tady jsem zase šel téměř sám na bránu, ale viděl jsem, že po levé ruce mám stopera, tak jsem to zkusil potřetí a hlavně jsme si říkal, vystřel, vystřel, tref bránu a spadlo to za tyč, takže jsem za to rád. Vykartoval se Hejdís (Hejda), ale myslím, že Luďa (Pernica) to na stoperu vzal, jak to stoper třeba po tom, když tři zápasy nehraje, má vzít. S Brábou (Brabec) odvedli skvělou práci.“

Fotbalisté Dynama v 10. kole FORTUNA:LIGY se v sobotu večer střetli na Střeleckém ostrově s Viktorií Plzeň a přes veškerou snahu favorizovanému soupeři podlehli možná až trošku příliš krutě 0:3.