Co fanoušci nejčastěji kupují? O co mají největší zájem? 

Největší zájem je celoročně o šály, v létě o trička a v zimních měsících především o čepice nebo rukavice. 

Kolik stojí nejdražší a naopak nejlevnější šála? Na čem cena závisí?

Ceny šál máme nyní od 200 do 250 Kč. Cena je závislá především na tom, z jakého materiálu a od jakého výrobce šála je. Pak také závisí na tom, jestli je šála z nové aktuální edice a nebo zda se třeba jedná o doprodej starší kolekce.

Co je největší raritou? Co byste fanouškům doporučila?

Je to dres s logem Budějovického Budvaru s možností vlastního potisku a aroma visačka do auta. Jinak nemáme vyloženě raritní zboží. Snažíme se mít produkty, o nichž víme, že o ně bude mezi fanoušky zájem.

 Jakým způsobem získáváte sortiment pro fanshop? Musíte ho kupovat, nebo ho získáváte sponzorsky?

Produkty platíme, dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, kteří jsou pro nás zárukou kvality. Občas máme nějaké produkty od našich obchodních partnerů, ale to většinou bývá jen drobné zboží jako samolepky, pivní podtácky, odznáčky a podobně.

Jak významnou položkou jsou pro českobudějovický klub příjmy z fanshopu? 

Vyjma velkých klubů, jako jsou Sparta nebo Slavia, je pro ostatní kluby provozování fanshopu spíše jen doplňkovou službou pro fanoušky. Provoz fanshopu se na naplnění rozpočtu klubu nijak velkou měrou nepodílí. Zisk z fanshopu dokáže pokrýt maximálně jednotky procent rozpočtu klubu.

Jak jste spokojeni s tržbami? 

V rámci možností jsme spokojeni. Hlavně rádi fanouškům nabízíme pěkné a kvalitní produkty, to je pro nás největší odměna. Velikost tržeb je vždy závislá na tom, pro jak velkou skupinu fanoušků fanshop provozujete. 

Produkty si fanoušci mohou zakoupit pouze ve fanshopu přímo na Střeleckém ostrově, nebo existují i další prodejní místa?

V současné době náš klub disponuje čtyřmi prodejními místy a to přímo na stadionu v našich fanshopech, na internetu, v pobočce Music centra na náměstí v Českých Budějovicích a podařilo se nám dojednat prodejní místo v supermarketu Globus v Českých Budějovicích. Právě v Globusu je o naše produkty velký zájem.