Oba týmy nastoupily do zápasu s některými změnami oproti sestavám z ligového víkendu, ale není divu, vždyť třeba Dynamo v neděli hraje v lize doma s pražskou Slavií!

Dynamo bylo v první půli jednoznačně lepším týmem. Už v 6. min. sudí Hocek odpískal proti Brnu za zákrok na Potočného penaltu, na pokyn VAR ji však odvolal. Brankář Hrubý pak kryl střely Potočného a Adedirana, proti ráně Zajíce k tyči v 18, min. už ale neměl nárok – 1:0.

Ještě před půlí dělovka Adedirana těsně minula horní růžek brněnské branky, ale krátce nato Sladkého střelu Hrubý jen vyrazil a Zajíc pohotovou dorážkou zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli hosté sáhli naráz ke čtyřem změnám a získali více ze hry. Měli i šance, gól ale dali až v nastavení a Dynamo postup do semifinále Mol Cupu uhájilo.

DYNAMO ČB – BRNO 2:1 (2:0) – Branky: 18. a 43. Zajíc – 91. Divíšek. ŽK: Hrabina. Diváci: 952. Rozhodčí: Hocek – Ratajová, Matoušek. Dynamo: Šípoš – Sladký, Králik, Broukal, Skovajsa – Čavoš (90. Grič), Hora, Penner (63. Hellebrand) – Adediran (77. Čermák), Potočný (90. Mršič), Zajíc (63. Matoušek). Brno: Hrubý – Hlavica (56. Texl), Endl, Pachlopník (82. Koželuh), Rogožan (56. Řezníček), Falta, Štěrba, Matějov (56. Ševčík), Hrabina, Divíšek, Nečas (56. Granečný).