Na rozdíl od Sparty se Dynamu poslední zápasy nevydařily, navíc se vyskytly potíže se složením týmu, přesto by černobílí chtěli velký šlágr zvládnout co nejlépe. „Bohužel tam nějaké problémy musíme řešit,“ vraštil před včerejším tréninkem čelo trenér David Horejš. „Čtyři žluté karty má Benjamin Čolič. Proti Spartě nemohou nastoupit Vojtěch Vorel a Filip Havelka, kteří jsou u nás na hostování právě ze Sparty. Velkou nepříjemností je zranění Martina Králika a dobře na tom není ani Petr Javorek. Těch ztrát máme hodně, ale vymlouvat se na to nechceme a ti hráči, kteří do zápasu půjdou, musí na hřišti podat maximální výkon,“ zdůraznil trenér Dynama.

NESPOKOJENÍ AKCIONÁŘI
S nepříliš úspěšnou bilancí fotbalistů Dynama, kteří v posledních pěti zápasech uhráli v první lize jen dva body a vypadli i z MOL Cupu, vyjádřili svou nespokojenost také majitelé klubu.

„Na úvod je potřeba říci, že v průběhu ledna panovala se vstupem do nového roku spokojenost a za to všem patřil velký dík. Ale v tuto chvíli je potřeba také konstatovat, že za poslední měsíce jsme hráčům i členům realizačního týmu vytvořili nadstandardní platové podmínky a zároveň jsme výraznou měrou vylepšili i materiální zabezpečení A-týmu pro tréninky i zápasy. Z tohoto pohledu panuje obrovské zklamání z posledních výsledků, zejména z prohraných utkání s Opavou, Mladou Boleslaví a Zlínem,“ řekl pro klubový web jeden z akcionářů Dynama ing. Miroslav Dvořák. „Způsob, jakým tým tato utkání odehrál, je neakceptovatelný, a my očekáváme zřetelné zlepšení zejména v přístupu hráčů k zápasům. V opačném případě budeme muset na vzniklou situaci zareagovat, protože od našeho týmu očekáváme v každém zápase maximální nasazení a také konečné umístění v horní polovině tabulky,“ uzavřel Miroslav Dvořák