Trenér Jozef Weber výkon svých svěřenců proti Vlašimi hodnotil kladně, zejména za první půli, která skončila 4:0. „Také v této části utkání ale byly v naší hře i nedostatky, hlavně přes pravou stranu se nám Vlašim několikrát dostala do zakončení. Na to si musíme dávat pozor, to si ale ještě zhodnotíme,“ ujistil trenér Dynama.

Ke druhému dějství, hlavně k pasáži, kdy hosté z 0:5 snížili až na 3:5, už měl výhrad víc, také ale pochválil výkon soupeře: „Vlašim má velice kvalitní tým, je tam pět šest kluků, kteří se chtějí vrátit do Slavie, ti i tady svou kvalitu potvrdili. Měli jsme velice dobrého soupeře,“ vyzdvihl trenér Weber.

Celý zápas odehrál na stoperu 26letý David Broukal, jenž v létě přišel do Dynama na testy právě z Vlašimi. „Teď budeme jednat, zda zůstane, ale pravděpodobně s námi pojede i na soustředění,“ po zápase zareagoval Weber na dotaz Deníku, v pondělí ale klub vydal zprávu, že Broukal na testech uspěl, v Dynamu podepsal smlouvu na dva roky a v pondělí už cestoval s týmem do Rakouska. „Sledovali jsme ho delší dobu. Má v sobě potenciál a věříme, že ho u nás bude dál rozvíjet,“ zdůraznil pro klubový web sportovní ředitel Dynama Milan Čadek.

Na soustředění v Rakousku fotbalisté Dynama budou ladit formu na ligu. „Ve středu a v pátek hrajeme dva přípravné duely a tak silní soupeři, jakými bezesporu jsou Augsburg a Union Berlín, nás určitě dokonale prověří,“ liboval si trenér Jozef Weber.