Klokani dostali minule od Sparty půltucet gólů a tento debakl by chtěli na jihu Čech odčinit: „Určitě nás to nesmí nějak zlomit. Každý si vezmeme ze zápasu své a příště v Budějovicích bychom chtěli nastartovat další úspěšnou sérii,“ pro klubový web zdůraznil obránce Jan Vondra.

Bohemians podlehli Spartě 2:6, ale skoro hodinu drželi remízu 1:1. „Těžko předjímat, zda nám ten jejich poslední výsledek pomůže, či spíše ne. My víme, jak hrají, že jsou velice nepříjemní, důrazní a bojovní. Chceme se ale soustředit sami na sebe a podat ještě lepší výkon než v Plzni, navíc ale přidat i lepší výsledek a získat tři body,“ ujistil trenér Dynama Marek Nikl. „Bude to asi trošku bolet, ale fotbal občas bolí. Hrajeme doma a chceme před svými fanoušky uspět,“ dodal.

Na podzim Dynamo v Praze zvítězilo 2:1. „Vyhráli jsme tam takovým trošku šťastným gólem,“ připomněl druhý z trenérské dvojice Dynama Tomáš Zápotočný trefu Lukáše Čmelíka, jedním dechem ale doplnil, že by v neděli bral výhru klidně i díky podobně šťastnému gólu. „Čeká náš nepříjemný a bojovný soupeř, vpředu jsou nebezpeční Matoušek, Puškáč či Prekop. Věřím ale, že oproti zápasu s Libercem, kdy jsme doma nepodali dobrý výkon, tentokráte zahrajeme lépe a hlavně že ty tři body získáme. Víme, že je to hodně důležitý zápas, ale takový v naší situaci teď už bude každý,“ krčil rameny Zápotočný.

Až na nemocného Haise by Dynamo mělo být v plné síle. „K dispozici už bude Adediran, jenž v Plzni měl stop za červenou kartu. V týmu je bojová nálada, kluci chtějí pro bodový zisk udělat maximum,“ ujistil Marek Nikl.