Den před zápasem po několikadenním sněžením, na turecké poměry dlouhé roky nevídaným, se počasí přece jen umoudřilo a Jihočeši mohli už na předzápasovém tréninku a poté i v zápase nacvičovat další herní věci.

Do utkání vstoupili lépe hráči Dynama, kteří byli od začátku aktivnějším týmem a ve 13. min. měli i první solidní příležitost, ale Škoda po Mihálikově zpětné nahrávce ze slibné pozice překopl a dvě minuty nato Čavošovu střelu z vápna gólman Popovič kryl.

Ve 22. min. už se černobílí vedou branky dočkali, když Vais našel přesným centrem Michala Škodu, jenž hlavou mířil přesně – 1:0.

Jen o dvě minuty později zahrozil i soupeř, když Durakovič jen o chloupek minul horní růžek Vorlovy branky.

To fotbalisté Dynama byli v koncovce úspěšnější a ve 37. minutě po standardní situaci se před brankou Kolubary nejlépe orientoval stoper Králik a zvýšil na 2:0.

Vstup do druhé půle patřil srbskému týmu, který krátce po půli snížil: Čavoš sice stačil gólovou střelu zblokovat na roh, poté ale po Brandnerově faulu Duranovič z nařízené penalty snížit na 2:1.

Srbové pak zvýšili své úsilí, obrana Dynama však pracovala spolehlivě a postupem času Jihočeši přebírali iniciativu opět do svých rukou. Po hodině hry ránu Mršiće zpoza vápna sice gólman Kolubary vyrazil, pět minut nato však byl proti Mršićově dorážce už bezmocný – 3:1.

Více gólů už v zápase nepadlo a Jihočeši si zasloužené vítězství bezpečně pohlídali.

Pátečním zápasem fotbalisté Dynama své soustředění v Turecku zakončili a v sobotu brzy ráno se vydali na téměř dva tisíce kilometrů dlouhou cestu zpět do Č. Budějovic.

Dynamo ČB - Kolubara 3:1 (2:0) - Branky: 22. Škoda, 37. Králik, 63. Mršić – 52. Duranovič (11). ŽK: Čavoš – Bakič, Marjakovič. Dynamo: Vorel – Sladký, Čoudek, Králik (46. Brabec), Skovajsa – Krch (46. Mršić), Čavoš – Brandner, Škoda (46. Penner), Vais – Mihálik (46. Hais).