Na závěr kyperského pobytu na nováčka české I. ligy čekal podobně jako v obou předchozích utkáních silný soupeř, který v posledních třech sezonách získal v litevské lize tři mistrovské tituly!

Dynamo přesto do zápasu který se hrál za deště a silného větru, vstoupilo aktivně a mělo v úvodu více ze hry, do dvou příležitostí se v prvních dvaceti minutách přesto dostali Litevci, ale zkušený Křížek v brance Dynama si poradil jak se tvrdou Tadičovou střelou v 19. minutě, tak minutu nato také s ošemetnou Kerlovou ranou.

V závěru úvodní půlhodiny si slibnou možnost vypracovali i Jihočeši, když po centru Granečného se k míči dostal na hranici pokutového území Litevců Táborský, jehož střela však Kardumovu svatyni těsně minula.

To soupeř krátce před přestávkou měl více štěstí, když Křížkem vyražený míč dokázal Švrljugu pohotově vrátit za jeho záda do sítě – 0:1.

Trenéři Dynama dali v zápase šanci dvěma desítkám hráčů, takže celých devadesát minut odehráli jen Talovierov na stoperu a Kulhánek, jenž se po půli ze zálohy stáhl do středu obrany. Jihočeši ve snaze vyrovnat měli více ze hry, jenže své šance nedokázali využít. Litevci měli i štěstí, třeba po hodině hry, kdy po Šulcově centru skončil míč na břevně Kardumovy branky. Velkou příležitost měl v 65. minutě také kanonýr Ledecký, ale bohužel vhodný moment pro zakončení prováhal a na litevského brankáře nevyzrál.

Což byla škoda, neboť deset minut před koncem zápasu se do střelecké možnosti, po změně stran ojedinělé, dostal i mistr litevské ligy a Kerla ji zakončil gólem na konečných 2:0.
Hráči Dynama sice ve zbývajícím čase vyvinuli tlak, žádnou ze svých šancí už ale proměnit nedokázali a soustředění zakončili prohrou.

Dynamo ČB – Sūduva Marijampolė 0:2 (0:1) - Branky: 44. Švrljuga, 80. Kerla. Žluté karty: Pušič. Dynamo: Křížek (46. Sušak) – Kopečný (71. Čolić), Havel (46. Meszároš), Talovierov, Novák (46. Kladrubský) – Kulhánek, Havelka (46. Čavoš) – Brandner (46. Javorek), Šulc (71. Malecha), Granečný (46. Mršić) – Táborský (46. Ledecký)

DVA NA HOSTOVÁNÍ
Dva mladíci Dynama, kteří s týmem na Kypr necestovali, odešli na hostování: brankář Matěj Luksch na Slovensko do prvoligového Pohronie, záložník Martin Šplíchal do druholigových Pardubic.