A zápas se jim příliš nevydařil, dobře hrajícímu soupeři totiž po nepřesvědčivém výkonu podlehli 1:3. „Netřeba si nic nalhávat, jak z výsledku, tak i z výkonu jsem velice zklamaný. To, že jsme den před zápasem měli dva tréninky, pro naše hráče nemůže být omluvou,“ vraštil čelo trenér David Horejš a dodal, že někteří z hráčů neodvedli to, co od nich očekával. „Budeme si muset řadu věcí pořádně vyříkat,“ zdůraznil.

Pražané favorita zaskočili hned v úvodu, kdy hráči Dynama nechali před vápnem spoustu prostoru i času Halgošovi a Křížek v bráně se proti jeho tvrdé ráně natahoval marně. Poté Martan, jenž je na Žižkově z Dynama na hostování, mířil dvakrát vedle, pak si po jeho ataku ale dal Kulhánek vlastní gól a hosté vedli 0:2. Ještě do půle sice hostující Gil tečoval ránu Ledeckého na 1:2, po půli ale Táborského hlavička jen lízla tyč a gólem neskončily ani dvě tutovky Brandnera a naopak Urbanec pečetil na 1:3.

Dynamo ČB - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2) - Branky: 28. Ledecký – 4. Halgoš, 25. Kulhánek vlastní, 82. Urbanec. Žluté karty: Urbanec (Žižkov). Diváci: 50. Rozhodčí: Hocek – Kotalík, Pečenka. Dynamo ČB: Křížek (46. Staněk) – Čolič, Kulhánek (46. Havel), Sivok (46. Helešic), Novák – Čavoš (46. Javorek), Kladrubský – Delarge (46. Ekpai), Schranz (46. Brandner), Mršič – Ledecký (46. Táborský).