„Rozhodnutí majitele klubu jsem respektoval, pro mě to ostatně nic nového není a papírově jsem většinu věcí stejně řešil i dosud,“ krčil rameny Čadek, jenž post šéfa sportovního úseku v minulosti řadu let zastával. „S Milanem Čadkem se o tuto činnost spolu podělíme,“ sdělil Deníku Vladimír Koubek.

Dynamo v tiskové zprávě dementovalo „zaručené“ zvěsti o angažování Jana Jílka do klubového vedení: „Jan Jílek není s naším klubem v žádném smluvním vztahu a klub o jeho angažování ani neuvažoval,“ píše se ve zmíněné tiskové zprávě.

Potvrzeny byly i změny ve vedení klubové Akademie, kde šéftrenéra Aleše Křečka ve funkci vystřídal Stanislav Rožboud a výkonným ředitelem Akademie mládeže se stal Petr Benát. „Sláva Rožboud vedle postu šéftrenéra Akademie bude i trenérem devatenáctky,“ upřesnil na klubovém webu Petr Benát. „Chceme i dál rozvíjet úroveň mládežnického fotbalu v kraji, věnovat se pohybové gramotnosti dětí v mateřských i základních školách, ještě více prohloubit spolupráci s partnerskými kluby v regionu a vychovávat nejen špičkové profesionální sportovce a reprezentanty, ale především mladé lidi s morálními principy a hodnotami, kteří budou připraveni i do nesportovního života,“ dodal Petr Benát, jenž v Akademii Dynama působí od jejího založení.

„Jsem si jistý, že směr, kterým jsme se v minulých třech a půl letech vydali, je správný. Největší devízou naší akademie jsou trenéři a lidi v ní pracující, kteří v tuto dobu potřebují klid na svou práci a věnovat se tomu nejdůležitějšímu, sportovnímu a osobnostnímu rozvoji samotných hráčů. Pevně věřím, že tomu tak nyní již bude,“ uzavřel bývalý dlouholetý výborný ligový fotbalista.