Liberec před týdnem prohrál v Plzni 0:2. „Jeli jsme do Plzně vyhrát, ale v první půli jsme domácím nabídli dvě šance a oni z toho dali dva góly. Ten první poločas nás mrzí, ale musíme se z toho poučit a domácí zápas s Budějovicemi zvládnout,“ uvedl pro klubový web liberecký stoper Dominik Plechatý.

„Víme, že nás čeká velice silný soupeř, který pod taktovkou Luboše Kozla udělal velký herní progres a v poslední době se i výsledkově hodně zvedl,“ ocenil sílu Liberce trenér Dynama David Horejš a vyzdvihl, že se marodka týmu už přece jen vyprázdnila: „Bude už i Patrik Brandner, takže až na Pavla Nováka bychom měli do Liberce jet v plné síle.“

Z venku Dynamo přivezlo jen dva body ze čtyřiadvaceti získaných. „To bychom rádi zlomili a po domácím vítězství v důležitém duelu s Olomoucí zabojovali o tři body i v Liberci,“ uzavřel Horejš.

Slovan Liberec na svém webu sdělil, že lístky pro fanoušky hostí kvůli omezené kapacitě v prodeji nebudou ani v den zápasu. „Prosíme proto budějovické fanoušky, aby do Liberce zbytečně nejezdili,“ apeluje domácí klub.