Hradec o víkendu v Ostravě prohrál těsně 2:3. „Budějovice padly v Plzni 0:5, ale nepropadly tam v držení míče a určitě je nelze podcenit,“ varoval před cestou na jih Čech asistent hradeckého trenéra Stanislav Hejkal.

Fotbalisté Dynama půjdou do zápasu s cílem zlomit sérii šesti ligových proher v řadě a získat tolik potřebné tři body. „Duel v Plzni jsme s hráči důkladně rozebrali a u videa si vše vyříkali. Jde o klíčové utkání celého podzimu a věřím, že kluci tak k němu přistoupí, že se semknou a že uspějeme,“ přál si trenér Tomáš Zápotočný.

Vedení Dynama se v reakci na chování svých fans v Plzni rozhodlo na středeční zápas s Hradcem Králové uzavřít sektor domácích fanoušků. „Hráči si váží podpory fanoušků na venkovních stadionech. Nicméně, narušování průběhu utkání vhazováním dýmovnic na hrací plochu, a to dokonce do blízkosti samotných fotbalistů, je pro náš tým zcela kontraproduktivní a překračuje tolerovatelné hranice chování. V návaznosti na tento incident je navíc možné ze strany disciplinární komise Ligové fotbalové asociace očekávat disciplinární řízení s naším klubem. SK Dynamo proto na toto chování reaguje právě zavřením domácího sektoru pro poslední podzimní domácí utkání," uvedlo vedení Dynama na klubovém webu.