První gól dal nový muž Dynama již ve 12. minutě, kdy po akci Otepky a Kroba proměnil hlavou přesný Krobův centr. Druhý gól hosté přidali pět minut po přestávce: Ondrášek ve velkém vápně soupeře přenechal míč Šímovi, po jehož centru opět Volešák hlavou zvýšil na konečných 2:0.

Hosté dle webových stránek budějovického klubu byli lepší po celý zápas a zejména ve druhé půli na hřišti dominovali. Dvě slibné šance měl Jasanský, ale nevyužil je.

Zápas byl součástí herního soustředění, na němž svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého jsou na Slovensku od úterka. „Hned po příjezdu do Bratislavy jsme po obědě měli v areálu bratislavského Rapidu první trénink,“ jasně Šilhavého asistent Petr Skála naznačil, že vedle dvou přípravných utkání na budějovické fotbalisty čekaly na Slovensku i obvyklé denní tréninkové dávky.

V pátek od 11 hodin se fotbalisté Dynama ve druhém zápase slovenského turné střetnou s Dubnicí. Ještě týž den se pak vráti do Č. Budějovic.

MFK Petrželka – Dynamo Č. Budějovice 0:2 (0:1)

Branky: 12. a 50. Volešák.

Dynamo Č. Budějovice: Kučera – Leština, Horejš, Hunal, Krob – Volešák, Lima, Sedláček, Otepka – Meszároš, Stráský, II. půle: Křížek – Laštovka, Lima, Žižka, Krob – Hudson, Černák, Jasanský, Šíma – Sedláček, Ondrášek.