Vedoucí Olešnice vysoko vyhrála v Nové Vsi. Ve čtvrteční dohrávce fotbalisté Rudolfova B přivítají od 17 hodin Hrdějovice B.

H. STROPNICE – LOKO ČB B 5:2 (2:2) – Po nepovedeném utkání v Dubném se domácí chtěli svým divákům představit v lepším světle. Utkání pro ně začalo slibně. V 8. min. vybojoval u brankové čáry zdánlivě ztracený míč Vl. Bašta a jeho centr uklidil do Vaňasovy branky jeho bratr Michal 1:0. Hosty vrátila do hry trestuhodná chyba brankaře Josefíka, kterou potrestal Křiváček. Jenže domácí o minutu později Staňkem rovněž po drobné chybě brankáře šli do vedení. Zajímavý první poločas podtrhla hrubka domácích a únik, který zakončil Petrou gólem na 2:2. Ve druhém poločase si obě mužstva pečlivě hlídala svou obrannou zónu, a tak se šance rodily velmi těžko. Branky přišly až v závěru. Po rohu se nejlépe zorientoval Vlastimil Bašta, střídající Brousek s pomocí teče zvýšil už na 4:2. Hosté ve snaze srovnat skóre otevřeli obranu, navíc v 83. min. vyrobil hrubku brankář Vaňas, kterého obral o míč napadající domácí útočník Kořínek. Výsledek je pro Hraničář lichotivý, hosté mu ale byli víc než vyrovnaným soupeřem. Před 75 diváky pískal rozhodčí Šafránek. ŽK 0:1.(zsy)

N. HRADY – CHRÁŠŤANY 6:0 (5:0) – Od začátku bylo vidět, kdo bude mít v zápase převahu. První branka padla hned v úvodní minutě, kdy se po rohu V. Jelínka trefil hlavou P. Silmbrod. Ve 4. min. z přímého kopu ze 30 metrů přidal druhou branku V. Jelínek a ve 14. min. Hrady po Domanského střele a dorážce Šafára vedly už 3:0! Ve 35. min. předvedli hezkou narážečku Šafár s J. Jelínkem. Před poločasem si vybral slabší chvilku gólman hostů, kterému centrovaný míč propadl a P. Silmbrod trestal. Ve druhém poločase domácí tým pokračoval v tlaku. V 54. min. poslal Šafár uličkou do šance Němce a ten uzavřel skóre zápasu. Kaňkou byla v 70. min. hromadná šarvátka po faulu zezadu na Fáče. Vyloučeno bylo celkem pět hráčů! Poté si hosté vytvořili dvě šance, ale nedokázali je využít. Rozhodčí Škuthan. ŽK 2:3. ČK 2:3 (Domanský, Zajac – Bahleda, Jirásek, Kremsa). Diváci: 50.

HRDĚJOVICE B – ČTYŘI DVORY B 1:1 (1:0) – Domácí k zápasu nastoupili v silně kombinované sestavě (někteří hráči se ani neznali), přesto bojovali srdnatě a odměnou jim je získaný bod. Po úvodním oťukávání se na pravé straně prosadil hostující Váňa, odcentroval na vzdálenější tyč, jenže Hlásek mířil mimo… To domácí byli úspěšnější. Ve 12. min. se z poměrně těžkého úhlu přesnou střelou trefil Severa. Další možnost navýšit skóre měl Hazmuka, ale s jeho tvrdou střelou si bravurně poradil Polomčák. Těsně před koncem první půle se předvedl pěknou individuální akcí dorostenec Balík. Druhé dějství přineslo mírnou převahu hostí a domácí se k brance soupeře dostávali jen sporadicky. V 69. min. dlouhý Tůmův aut Píša hlavou usměrnil za Trčkova záda a dal výsledku konečnou podobu. Domácí pak zuby nehty bránili alespoň bod, což se jim nakonec podařilo. Bez karet před 40 diváky řídil sudí Knotek.(číž)

MLADÉ – BOREK 1:0 (1:0) – Domácí se potýkají s velkou marodkou, z podzimní sestavy jim chybí sedm hráčů, a tak na hřiště musí i úspěšní dorostenci. V prvním poločase byli Mládští lepší, aktivní byl hlavně na nezvyklém místě hrající Šťastný, jenž v útoku představoval společně s Ant. Kolářem pro hosty velké nebezpečí. Kolář ve dvou šancích gól nevstřelil, zato Šťastný po krásném uvolnění od Moudrého v 41. min. celé utkání rozhodl. Ve druhé části získali hosté převahu, místy výraznou, ale jediné, co dokázali, bylo nastřelené břevno Brůžkovy branky. A protože domácí Ant. Kolář z deseti metrů branku překopl, skóre už se nezměnilo.
Pískal sudí Bednárek. ŽK 1:1. Rohy 4:11. Diváci: 50.(lís)

RUDOLFOV B – HLUBOKÁ B 0:2 (0:1) – Souboj rezervních celků začali lépe domácí. Zach ve vyložené šanci přestřelil, další tutovku spálil Čapek, jenž trefil břevno, a z následné dorážky Zachara přestřelil odkrytou bránu! Ve 27. min. se tak potvrdilo okřídlené „nedáš, dostaneš" a po centru vsítil Štabrňák vedoucí gól Hluboké. Ke konci poločasu zahrávali domácí roh a Hlavatý mohl vyrovnat. Ve druhé půli se očekával nápor Rudolfova, ale hned v úvodní minutě Stejskal využil hrubku domácí obrany a zvýšil na 0:2. Zaskočený Rudolfov pak čelil dalším šancí Hluboké, ale brankář Teringl všechny zlikvidoval. I když se domácí tým snažil až do konce, výsledek nezkorigoval. Rozhodčí Feitl. ŽK 0:1. Přihlíželo 30 diváků.(jkr)

N. VES – OLEŠNICE 2:7 (1:4) – Domácí nastoupili notně oslabeni, pro zranění chyběli mj. Procházka, Labaj a Holý. Do první šance se dostali domácí, těsně za šestnáctkou se opřel do míče obránce Žoček, s jeho tečovanou střelou si ale brankář Dudek poradil. V 10. min. kopali hosté roh a v závaru se nejlépe zorientoval Husa. Domácím se za sedm minut podařilo srovnat skóre: Neumann prodloužil dlouhý míč na Brožku, jenž udělal kličku obránci a z úhlu skóroval. Na Lenkův přímý kop mohla Nová Ves odpovědět vzápětí, když po když Brožkově zpětné přihrávce z první střílel Janeček, ale Dudka nepřekonal. Ve 36. min. Vávra prohrál souboj u rohového praporku, centr před branku Hlaváč minul a volný Kačírek zvýšil na 1:3. Před odchodem do šaten Kačírek zahrál přímý kop, Vrábek míč neudržel a R. Jindra dorazil do sítě už na 1:4. Domluva domácího trenéra Pekárka v kabině zabrala a domácí zatlačili Olešnici na její polovinu. Převahu dokázali vyjádřit v 60. min., kdy Brožka zprava odcentroval na zadní tyč a na prudkou hlavičku R. Kohouta byl brankář krátký. Hosté se ale vymanili z tlaku a v 65. min. Lenk placírkou zkušeně vrátil z 20 metrů odkopnutý balon do branky. V 68. min. se domácí marně dožadovali po faulu na Neumanna penalty a při Burdově gólu na 2:6 reklamovali ofsajd. Ani dvojí střídání Nové Vsi pak už rozjetou Olešnici nezastavilo, naopak v 86. min. po rohu zpečetil debakl střelou k tyči St. Jindra. Řídil rozhodčí Šťastný. ŽK 1:2. Diváci: 60.(luk)

N. HODĚJOVICE – JANKOV B / DUBNÉ 1:4 (0:3) – Dubné rozhodlo o svém vítězství třemi góly v prvním poločase. Domácí naopak své šance neproměnili. Ve 30. min. Šindelář zahrával přímý kop, gólman vyrazil míč před sebe a dobíhající Jirkovský hlavou otevřel skóre. O šest minut později hosté udeřili podruhé, když Ježek sklepával hlavou míč proti noze Šindelářovi a ten z velkého vápna zakončil nechytatelně na 0:2. Do třetice domácí inkasovali ve 42. min. a opět v tom měl prsty Šindelář, jenž ze standardky posadil míč na hlavu Ježka. Po prostřídání ve druhé půli nikdo nepochyboval o tom, kdo si odveze body, domácí se však sympaticky nevzdávali. Proti bránícímu se soupeři se postaral o jediný úspěch Berounský po velkém zaváhání brankáře Šturmy. Dubné v závěru upravilo na konečných 4:1 – Jirkovský zastihl v nedbalkách Rozyckiho, jemuž míč prošel do brány mezi nohama.(hrd)