„Přeštice potvrdily, že mají dobrý tým, dobře poskládaný a mě těší, že jsme s nimi hráli vyrovnanou partii. V první půli jsme byli lepší, ale máme málo zakončení,“ konstatoval trenér Jaromír Plocek.

Týden nato ho jeho svěřenci i v tomto směru potěšili, když na hřišti Hořovicka v gólové přestřelce uspěli 4:3. Mrzely ho ale obdržené góly: „V poslední době dostáváme hodně branek, na tom musíme zapracovat,“ zdůraznil.

Výhrou s Hořovickem se béčko Dynama bodově dotáhlo na první Přeštice. Ty totiž před týdnem nečekaně prohrály doma 0:1 s Katovicemi! „Byli jsme si vědomi útočné síly domácích, takže jsme postavili hru na kvalitní obraně. Zavřeli jsme to na naší polovině, pohlídali si náběhy po křídlech a eliminovali tak největší soupeřovu sílu. Troufnu si říci, že jsme byli v prvním poločase lepším týmem, vytvořili si tři gólovky a v jeho závěru jsme dali i vítězný gól,“ liboval si pro klubový web katovický trenér Přemysl Šroub.

Právě Katovice, které béčku Dynama pomohly bodově se dorovnat Přešticím, se v sobotu dopoledne ve šlágru kola představí od 10.15 hod. na Složišti! „Katovice dělají pěkné výsledky. Navíc je tam plno hráčů, co prošli Dynamem. Určitě to bude zajímavé a pikantní utkání,“ uvedl pro web Dynama trenér Plocek