Uznávaný fotbalový trenér Petr Uličný nikdy nešel pro ostřejší slovo daleko. Teď se pustil do olympionika Martina Vozábala. "Běhej. Vozábl," volal na současného ředitele FC Silon Táborsko. A Uličný zpívá. Ale jak! Vsadíme se s vámi. Když zavřete oči, Petra Uličného od Pavla Bobka nerozeznáte. Prozradí ho snad jen roztomilý hanácký akcent. Podívejte se na video…

Pro fanoušky fotbalu je další díl pořadu Deníku Hvězdy v prachu odměnou za hlasování. Přáli jste si v hlasování Uličného. Tady je. Na videu.

Na natáčení dorazil ve velmi dobré náladě. Mrkněte se, vypráví poutavě o svých rodičích, o atletickém osmiboji, o fotbalistech na gymnastickém koberci. "Jsou nemehla," říká o nich.

Dojemný příběh. Český fanoušek nakreslil obrázek Hallandovi. Norský zázrak mu do Luštěnic poslal odpověď!
Úžasný příběh. Maty nakreslil obrázek Haalandovi. Z Manchesteru přišla odpověď

Fotbalista a později trenér Petr Uličný se narodil 11. února 1950 v Uničově. Nesmazatelnou stopu zanechal v několika klubech. Začínal v Kroměříži, hrával v Plzni, ve Spartě v Olomouci, kterou jako trenér přivedl v sezoně 2011/2012 k vítězství v Českém poháru. 

Hosty pořadu Hvězdy v prachu byli Antonín Panenka, Karel Poborský, Verner Lička, Marek Matějovský, teď se na webových stránkách Deníku můžete potěšit při sledování videa v atraktivním dílu, jehož hostem je Petr Uličný. 

Fotbalové trávníky nabízejí úžasné příběhy, jeden z nich prožívá i Ivo Táborský.