Avizovali jste atak medailových pozic, takže s druhým místem patrně panuje spokojenost?

Já chci každý rok hrát nejhůř do třetího místa. Z toho pohledu beru konečné stříbro jako výborné umístění. Určitě tedy spokojenost po všech stránkách. Musím ale říci, že se našli někteří hráči, kteří byli asi i rádi, že se nepostoupilo, protože v I. A třídě se jezdí ven velké dálky. S tím trochu ve Frymburku bojuji a chtěl byl tento názor změnit.


Co se vám v minulé sezoně povedlo, a naopak, co se nepodařilo?

Určitě musím vyzdvihnout útočnou fázi. Dvacet gólů kanonýra Micáka musí být znát. Velmi dobrá byla i obrana v čele s brankářem Vítkem. Ten se i při svém mládí už stal obrovskou oporou. A pak je tu osa Kuna, Michal a Juhaňák, na které stavíme celou hru. Je vidět, že jim to spolu ladí. A co se nepovedlo? Nejraději bych zapomněl na propadák 0:7 v Mladém. To byla ostuda, na kterou už nechci ani pomyslet.


Jak vypadá kádr a co vás nyní čeká v letní přípravné fázi?

Nnikdo neodchází, navíc se povedlo natvrdo udělat Michala ze Čtyráku. To mě hodně těší. Dal jsem mužstvu delší volno, naostro začneme až třetí týden v červenci. Budeme hrát domácí turnaj a týden před soutěží jeden přípravný zápas.


Loni jste byli třetí, v minulé sezoně druzí, takže letos první?

Nic nechceme lámat přes koleno. S tak kvalitním mužstvem, jaké teď ve Frymburku je, by se ale o špičku hrát rozhodně mělo. To je povinnost. Myslím, že v popředí opět bude Krumlov, Horní Planá, počítat se musí s Mladým. Ani my nechceme mezi nejlepšími chybět