V neděli v Praze proti Bohemians by už ale Tomáš Sedláček měl být v plné síle. „Jsem už stoprocentně fit,“ pochvaluje si. „Ligová pauza se nám hodila, doléčili jsme zranění a kvalitně potrénovali. I pohár v Sezimáku nám pomohl.“

V Praze fotbalisty Dynama čeká už zase liga a v ní těžký zápas v Praze. „Trenér nás upozorňoval, že hráči Bohemky hrají hodně bojovně a důrazně, bát že se ale nesmíme a že jim to musíme oplatit stejnou mincí,“ říká 29letý útočník.

Bohemku poženou její fantastičtí diváci, na to se Sedláček ale těší. „Kulisa v Dolíčku je úžasná, i to druhé mužstvo se tam vybičuje k maximálnímu výkonu,“ pochvaluje si.

Ve 2. kole Dynamo vyhrálo na hřišti střížkovské Bohemky, to se ale dle Sedláčka nedá srovnávat. „Na Strahově byly tak tři stovky diváků, v Dolíčku jich bude sedm tisíc. Jak ale říkám, na to se my těšíme.“

V minulém zápase Dynama na Bohemce, kde před dvěma roky Jihočeši vyhráli 2:0, Tomáš Sedláček ještě dres Dynama nenosil, na jeden svůj zápas na hřišti Bohemky ale vzpomíná rád. „To bylo ještě za Boleslav ve druhé lize, hráli jsme tam 1:1 a já dal ten náš gól,“ usmívá se. Bod by bral i teď: „Byl by zlatý,“ tvrdí.