Jihočeši se v Praze představili s Brazilcem Sandrem v základní sestavě, pouze na lavičce naopak zůstal Ivo Táborský. Úvod utkání patřil jednoznačně hostům, kteří vysokou aktivitou a napadáním zlobili obranu Dukly. Jenže domácí z první vážnější akce skórovali. Nekrytý Pospěch přistrčil míč proti noze volnému Borkovi, který přesnou střelou z pětadvaceti metrů pokořil Daňka. Jihočeši mohli odpovědět zásluhou Řezníčka, jenž svůj únik ze strany zakončil slabou střelou do náručí brankáře Rady. Domácí postupem času přebrali otěže duelu do svých rukou a Dynamo tlačili. Druhé vyústění jejich územního tlaku přišlo těsně před poločasem, kdy rychle rozehráli standardní situaci, centru do vápna se zmocnil Zbyněk Pospěch a s pomocí tyče překonal Daňka podruhé.

Po změně stran hosté znovu přidali na aktivitě, ale jejich šance by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Pražané spoléhali na rychlé protiútoky, po jednom z nich mohl skórovat Hašek, ale tísněn Novákem branku netrefil. Za pár minut ztratil Mchojan míč ve středu hřiště, domácí utekli do přečíslení dva na jednoho, které po pasu Borka zakončil Pospěch střelou do boční sítě. Dukla definitivně rozhodla během dvou minut dvacet minut před koncem. Nejprve Daněk neudržel lehkou střelu Vrzala z úhlu a míč lehce dorazil do sítě Božič. Záhy vypálil Borek z hranice vápna slabou střelu, která brankáři Daňkovi propadla až do sítě. Víc už se do konce utkání nestalo, Jihočeši podlehli Dukle 0:4 a před důležitým domácím utkáním s Příbramí mají o čem přemýšlet…

Dukla Praha – Dynamo ČB 4:0 (2:0)

Branky: 13. a 74. Borek, 43. Pospěch, 73. Božič. ŽK: Hašek – Mchojan, Rýdel, Černý, Machovec, Ježdík. Diváci: 1920. Rozhodčí: Franěk – Mencl, Gallo

Dukla: Rada – Romera, Štětina, Božič, Vrzal – Kalouda, Gedeon, Borek – Nestór (65. Přeučil), Pospěch (83. Malý), Hašek (78. Engelmann).

Dynamo: Daněk – Novák, Mchojan, Lengyel (79. Ježdík), Machovec – Hora, Rýdel, Černý, Javorek (63. Táborský), Sandro (73. Klesa) – Řezníček.

(autorem referátu Pavel Kortus ml.)