N. HRADY – MOKRÉ 1:1 (1:1) – Domácí, oslabeni o čtyři hráče základní sestavy, chtěli vítězstvím stvrdit setrvání v soutěži. Realita byla ovšem jiná, utkání bylo oboustranně velice podprůměrné. Domácí se ve 26. min. ujali vedení, po přihrávce Hrini z 20 metrů zacílil přesně Viktor Jelínek. Ani ne za minutu utekl hostující Houska po pravé straně a vyrovnal. Potom domácí několikrát zachránil brankář Bureš, jenž jako hráč „starých pánů“ vypomohl A mužstvu. Ve 40. min. špatně vykopl brankář hostí Stráda, chybu chtěl potrestal Vít. Jelínek, ale přestřelil. Ve druhé půli se dlouho nic nedělo. Až v 72. min. se dostal po centru k zakončení domácí bek Gregor, ale k úžasu všech z malého vápna přestřelil! Pak měli domácí ještě dvě šance (Brousek, Hralík), které nevyužili. Hosté mohli otočit výsledek v 86. min., kdy utekl autor vyrovnávací branky Houska, ale tentokrát trefil pouze tyč! Rozhodčí Špelina, ŽK 2:4. Diváci. 50. (voch)

Mokré – Akra.

HLUBOKÁ B – AKRA ČB 0:2 (0:2) – Domácí nastoupili na umělé trávě převážně s dorostenci. Poslední tým tabulky přijel na Hlubokou s cílem bodovat naplno a jeho hra tomu odpovídala – předčil domácí rezervu ve všech činnostech. Hlubočtí začali zápas aktivně, ale vázla jim kombinace a dopouštěli se mnoha chyb v rozehrávce. Po chybě domácích ve 12 min. se k míči dostal Chmátal a z úhlu trefil nekompromisně šibenici – 0:1. Ve 30. min. přiznal domácí gólman rohový kop a nikým nehlídaný Hynšt se nekompromisní hlavičkou trefil k tyči. Domácí se snažili obrátit výsledek, ale jejich jedinou šanci v prvním poločase zastavilo břevno. Druhý poločas měl – alespoň pohledem 20 hlubockých diváků – k ideálu daleko. V 75. min. hosté faulovali ve vápně, Martin Sedlický mohl vstřelit kontaktní gól, ale penaltu neproměnil. Hosté si tak zaslouženě odvezli tři body, domácí se potácejí těsně nad pásmem sestupu. Pískal Zevl. (ben)

SEDLEC – LOKO ČB B 5:2 (2:2) – Hosté se dostali do vedení již v 6. min., kdy se trefil z trestného kopu z 22 metrů Dvořák. Ve 22. min. Andrle rozehrál roh na Švece, který hlavou vyrovnal. Uplynuly jen čtyři minuty a zkušený Mathe střelou ze dvaceti metrů vrátil hostům vedení. Ve 37. min. nacentroval Peterka na zadní tyč, kde našel Jar. Zíku, a ten hlavou skóroval. Ve druhé půli se čekalo na gól do 76. minuty, kdy Reitinger zahrál roh a Šindelář hlavičkoval přesně. Poté již domácí měli místy drtivou převahu a zahrávali velké množství rohů. V 80. min. zvýšil Šindelář, kterého poslal přihrávkou do brejku Reitinger. V 84. minutě Reitinger vyslal do sóla Radka Jodla, který prostřelil hostujícího Štěpánka popáté. Od většího množství inkasovaných branek uchránil hosty brankář Štěpánek. Před koncem na něho šli sami Vávra se Šindelářem, ale brankář vyrazil na roh! Po jeho zahrání střílel hlavou opět Šindelář a brankář s vypětím všech sil vyrazil na další roh. V poslední minutě Vávru vychytal opět zřejmě nejlepší hráč hostů brankář Štěpánek. Sudí Ambrůžek, ŽK 2:0. Rohy 13:5. Přihlíželo 30 diváků. (švi)

NEMANICE – LIŠOV B 1:0 (1:0) – Oba týmy si uvědomovaly důležitost utkání. Hosté přijeli posíleni o pět pendlů a jeden z nich, Kočvara, o sobě dal vědět hned v 6. min., kdy jeho trestný kop Šturma vytlačil s námahou na roh. Ve 25. min. udeřilo z ničeho nic na druhé straně. Na centr dorostence Rončky si naběhl nemanický kapitán Vařák a skluzem otevřel skóre. Za pět minut mohlo být vyrovnáno, na přízemní Kándlův centr si naběhl Toncar, ale trefil jen dobře postaveného Šturmu. Těsně před přestávkou centroval lišovský Vávra do vápna, odkud Kádl z dobré pozice minul. Ve druhé půli diváci sledovali spíš boj o střed hřiště. Domácí bránili těsný náskok, dokázali eliminovat klíčové hráče Lišova Kočvaru se Šefčíkem, a tak se mohli radovat z velice důležitých bodů, které by jim měly dopomoci k záchraně. Nejlepším hráčem vítězů byl Martin Strnad, jenž v záloze nenechal posílené hosty vyniknout. Rozhodčí: Feitl – Zabilka, Kodl. ŽK 2:1. Diváci: 80. (ben)

ROUDNÉ B – TÝN B 3:3 (2:0) – V Roudném předvedly obě rezervy kvalitní fotbal. Již ve 2. min. trefil domácí Boháč po samostatné akci tyč. Hosté se snažili o kombinační fotbal a zahrozili ve 25. min., kdy v dobré příležitosti Spěvák přestřelil. Udeřilo tak na druhé straně, po rohovém kopu se ve 29. min. trefil Vogl. Za šest minut to bylo již 2:0, když povedenou střelu Frühbauera dorazil opět Vogl. Ještě před přestávkou měl na noze kontaktní gól Stropek, Erhart ho ale vychytal. Hosté vrhli v druhém poločase všechny síly do útoku. V 59. min. využili chyby ve středu roudenské obrany a Spěvák snížil. O několik minut později bylo vyrovnáno, trefil se Stropek. Domácí ale nerezignovali. Po přihrávce Kubeše obešel Csavoj gólmana hostí a Roudné opět vedlo. Když už se zdálo, že doma vybojuje tři body, nastřelil hostující útočník Frühbauerovu ruku a Lisner z penalty zaslouženě vyrovnal. Rozhodčí Hybner. ŽK 1:4. Rohy 6:2. Diváci: 40. (fil)

ŘÍMOV – HRDĚJOVICE B 2:1 (1:0) – V Římově se hrál opět dobrý fotbal. Obě mužstva měla na slušné hře stejný podíl. První branka padla až ve 40. min., kdy otevřel skóre Jánský. Do poločasu mohl vyrovnat hrdějovický Čečka, s tím však nesouhlasil výborný domácí brankář, dorostenec Bartizal, jenž těžkou střelu bravurně vytáhl na roh. Druhá velká šance Čečky v 50. min. se chytit nedala, a tak bylo vyrovnáno – 1:1. Do konce chybělo deset minut, když se hosté nadechli k nevídanému náporu. Přehrávali domácí ve všech činnostech. Tlak ale ke vstřelení branky nevyužili, naopak domácí z ojedinělého protiútoku v 88. minutě dali vítězný gól: Mesároš uvolnil nádherně Eibla, jenž vystřelil, a brankář Bublík byl bezmocný. Právě Bublík byl z hostů nejlepší; u domácích byli výborní stoper Kohout a brankář Bartizal. Nejlépe fandili volejbalisté Jihostroje, mistři republiky. Rozhodčí Bednárek. ŽK 1:1. Přihlíželo 50 diváků. (kou)

BOROVANY – SRUBEC 3:1 (2:1) – Lídr tabulky začal doma náporem a hned ve 2. min. jej Kubíček po nahrávce A. Piláta dostal do vedení. Ve 24. min. po hlavičkovém souboji odstoupil domácí Linhart. Sanitka ho odvezla k ošetření do nemocnice, a tak hráč přišel o oslavy, které vypukly bezprostředně po zápase. Borovany totiž pokračovaly v náporu i bez smolaře Linharta a ve 32. min. po pěkné kombinační akci V. Pileček zvýšil na 2:0. Hosté byli nebezpeční zejména ze standardních situací. V nastaveném čase první půle se po trestném kopu prosadil volný Hrouda – 2:1. Hned po změně stran mohli hosté vyrovnat! V 56. min. srubecký Koudelka orazítkoval břevno, z protiútoku Pileček poslal míč do tyče! V 68. min. Račak přihrál kanonýru Kubíčkovi, jenž se uvolnil přes dva hráče a přesnou střelou dal třetí gól Borovan. Domácí i se třemi dorostenci v sestavě byli lepším celkem.Rozhodčí: Zabilka – Hybner, Cibranský. ŽK 4:2. Diváci: 190. (kub)