Oba bavorovické góly ve šlágru kola zařídili bratři Hanouskové a sesadili nováčka z čela tabulky.

Suchdol zaskočil tvrdou hrou Trhové Sviny, a tak skupinu vede nyní Kaplice, ale jen o bod! V příštím kole se lídr představí v Dřítni. Ta pod novým trenérem Františkem Hoškem o víkendu ve Chvalšinách poprvé vyšla bodově naprázdno (předtím třikrát vyhrála a jednou remizovala).

Bavorovice – Nová Ves 2:0. Karel Franěk, prezident Bavorovic: „Do utkání s vedoucím týmem skupiny jsme vstoupili aktivně, chtěli jsme hrát kombinačně, a to se dařilo. Ale mohlo to být složitější, kdyby hosté proměnili v první půli jednu vyloženou příležitost, kdy hráč běžel sám a brankář ho vytlačil až k lajně. Ujali jsme se vedení krásnou střelou Jirky Hanouska, jenž se ze 30 metrů trefil do šibenice. Přečkali jsme mírný tlak hostů v úvodu druhého poločasu a pak měli otěže zápasu ve svých rukou, Radek Hanousek z trestného kopu přidal druhý gól. Před pěknou diváckou kulisou, kterou tvořili převážně fanoušci Nové Vsi, jsme odehráli kvalitní zápas."

Miroslav Pekárek, trenér Nové Vsi: „Do zápasu jsme vstoupili aktivně, bohužel však bez brankového efektu. Domácí převzali iniciativu a gólem ze třiceti metrů šli do vedení. Druhý poločas jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale naše hra nebyla dobrá. Po zbytečném faulu u vápna jsme inkasovali podruhé a Bavorovice si závěr zkušeně pohlídaly. Přes porážku bych pochválil matadora Bohouše Češku, který odvedl super výkon. Hrajeme teď dvakrát doma a zkusíme zase zabodovat."

Další hlasy trenérů z I.B  najdete ve čtvrtečním vydání ČB deníku!