Týn ve šlágru skupiny A vedl na svém stadionu nad druhými Katovicemi brankou kapitána Pomijeho, který se trefil hlavou po rohu. Soupeř ale ve druhé půli před 240 diváky vyrovnal Hovorkou a zápas skončil spravedlivou remízou.

Na Dobré Vodě se konal "bratrovražedný duel", který jedinou brankou rozhodl bavorovický Radek  Hanousek.       

D. VODA – BAVOROVICE 0:1. Jaroslav Rambousek, trenér D. Vody: „Věděl jsem, že nás čeká těžký zápas, protože Bavorovice nepatří tam, kde byly, mají zkušený manšaft. Hrálo se od vápna k vápnu s minimem šancí a potvrdilo se pravidlo: Nedáš – dostaneš! V 83. min. jsme mohli rozhodnout, ale vzápětí jsme nechali na vlastní šestnáctce volného hráče a inkasovali jsme. Pak už jsme nedokázali zápas ani zremizovat. Na můj vkus jsme i málo bojovali, chyběla nám lehkost i fotbalovost, takže musíme zapracovat na tom, abychom se zase odpíchli k lepším výkonům."

Karel Franěk, prezident Bavorovic: „Utkání bylo atypické tím, že proti sobě nastoupili bratři Granovové a Hanouskové. Domácí šli do utkání tvrdě, důrazně; náš nejzkušenější hráč Hadač má přetržené vazy v kotníku a půjde na operaci. Domácí měli mírnou převahu, ale gólové šance si nevytvářeli, za celý zápas byly asi dvě na obou stranách. Od nás neproměnili Vokurka a Babka, domácím zneškodnil šance dobře chytají Hanus, jenž si připsal první nulu. Zápas spěl k remízovému konci, ale v 86. min. jej  rozhodl Jiří Hanousek, jenž se předčasně vrátil z dovolené, krásnou střelou do šibenice! Doufám, že šťastné vítězství kluky nakopne a dobře se připraví na sobotní dopolední derby se Čtyřmi Dvory."

ROUDNÉ B – HRDĚJOVICE 1:3. Libor Šolc, trenér Roudného B: „Zápas jsme si prohráli svou nemohoucností a nedisciplinovaností. Hrdějovice přijely oslabeny, ale bojovným výkonem si došly pro tři body.  Dokázaly potrestat naše školácké chyby. Zatímco my za stavu 0:0 měli obrovské šance, které jsme neproměnili, soupeře podržel brankář Spěvák, hosté šli do poločasu do dvoubrankového vedení. Hosté šli do poločasu do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli jsme se dostali  do náporu, ale když visel ve vzduchu  gól, nechal se po druhé žluté kartě hloupě vyloučit Florek. Mužstvo tím oslabil a v závěru už jsme dokázali jen korigovat. Z naší strany nebyl výkon dobrý, ukázal nám, že umíráme na neproměňování vyložených šancí."

Jaroslav Čížek, asistent Hrdějovic: „Domácí si od začátku vynutili velký tlak, měli během čtrthodiny tři vyložené šance, při kterých nás výrazně podržel Spěvák. Zhruba od 20. min. jsme se dostali do hry. Rozhodující byly dva naše góly během dvou minut. I začátek druhé půle měli ve své režii domácí, ale nám se podařilo přidat třetí gól. Pak šli domácí do deseti a my se snažili výsledek udržet. Sice se Roudnému podařilo snížit, ale už jsme to zvládli… Z vítězství máme pochopitelně radost, protože jsme hráli zase s mladíky, kteří potřebovali povzbudit."

Další výsledky: Olešník - Mirovice 6:1 (Dudkův hattrick), Roudné B - Hrdějovice 1:3 (hostům výrazně pomohl k bodům extýnský brankář Spěvák), Slavia ČB - Větřní 5:0 (jednoznačná záležitost) , Loko ČB - Chýnov 1:0 (vychytaná nula náhradníka Kuruce), Planá n. Luž. - Borovany 6:1 (hosté selhali v obraně), Sez. Ústí - Čt. Dvory 4:2 (útočník Příhoda trefil tyčku a neproměnil penaltu).

Kompletní ohlasy z I.A najdete ve čtrtečním Českobudějovickém deníku!