Po duelu se Spartakem Trhové Sviny (1:0) uslyšel své jméno střelec jediné branky utkání – Pavel Janeček.
Možná, že někdo z diváků jeho gól zmeškal, protože skóre se měnilo už v páté minutě. „Padl po pěkné akci od lajny. Tomáš Valta mi přihrál a z jedničky jsem dal od tyče gól," líčil Pavel Janeček a poznamenal, že jeho tým má podobné situace zažité z tréninku. „Trenér nás tohle učí, na tréninku to takhle nacvičujeme, takže tohle už docela umím proměňovat." chválí si strůjce vítězství nad Trh. Sviny.

Však si Janeček gólu, který domácím přinesl tři body, považoval! „Je cenný, protože to byl těžký zápas. Sviny nejsou lehký soupeř. Připravili jsme se na ně, víme, že bojují o záchranu. A vypadalo to tak. Když nám vyloučili hráče, na konci nás přehrávaly, takže jsme za výsledek rádi," ujistil.

Pavla Janečka trenér střídal, a tak na lavičce v závěru trpěl víc než jeho spoluhráči na trávníku. „Asi nejvíc ze všech," přikývl. „Přece jen to byl můj gól, tak jsem chtěl, aby tři body zůstaly doma! A taky jsem trochu poradil trenérovi, kdy má střídat, a kdy ne," smál se po zápase.

Čím víc se blížil konec, tím byla převaha Trhových Svinů výraznější. Některé nadějné momenty si hosté vytvořili. „Sahali po bodu, remíza by asi byla férová, ale je fajn, že se nám doma podařilo vyhrát," liboval si Pavel Janeček.

Jak se ukázalo, pro hosty to byl impulz k výměně trenérů.

Na úvod jara ve Vacově Čtyři Dvory dvakrát vedly o gól a nakonec remizovaly 2:2. V minulých dvou zápasech udolaly doma Dobrou Vodu a Trhové Sviny shodně 1:0.  „Ty dva domácí zápasy si byly hodně podobné," potvrzuje Pavel Janeček. K úplné spokojenosti chybí jen atraktivnější herní projev. „Pokusíme se zlepšit hru kombinací, tolik se nebát  hrát s míčem. Ale máme pevnou obranu a na tom stavíme," zdůraznil Janeček.

V příštím kole fotbalisté Čtyř Dvorů vyrazí do Netolic, kde se pokusí udržet jarní neporazitelnost.