Kde vidíte příčinu tak trochu porážky, která přišla až v samotném závěru zápasu?

Zápas jsme měli dobře rozehraný. Vedli jsme 1:0, ale bohužel se nám vedení nepodařilo udržet. Je to škoda. Poslední utkání se nám povedla, ale prohrou s Brnem jsme to trošku zkazili.

Ani vám, ani Brnu už o nic nešlo. Přesto na hřišti nebyla znát uvolněnost a celý první poločas se hrál fotbal prakticky bez šancí.

Ani atmosféra na stadionu nebyla moc fotbalová. Všichni jsme věděli, že hrajeme hlavně o čest. Přesto jsme šli do zápasu s tím, že chceme vyhrát. Podařilo se nám vstřelit důležitou první branku. Trošku nepochopitelně jsme pak přestali hrát a inkasovali jsme. Myslím, že Brno vyhrálo zaslouženě.

Dva rychlé góly vám dal mladý střídající obránce Pernica. Nenechali jste ho dvakrát až trestuhodně volného před vlastní brankou?

První gól byl po přizvednutém centru ze strany a Pernica to dokopl do branky. Druhá branka padla po hodně podobné situaci, ale po rohovém kopu. Je to škoda. Měli bychom mít předbrankový prostor pokrytý.

Ještě za stavu 1:0 jste se dostával do slibné šance, ale zastavila vás obrana Brna. Jak jste viděl tuto situaci?

To byla spíš taková pološance. Bylo to v době, kdy už na nás byla malinko znát únava a projevilo se to hlavně v poslední půlhodině, kdy jsme zbytečně inkasovali.

Bylo na vašem výkonu znát, že už jste definitivně zachráněni? Že už tam chyběla vůle jít až na krev?

V kabině jsme se snažili nahecovat. Pořád hrajeme o body a za klub. Mohli jsme Brno předstihnout v tabulce. Bohužel se to nepovedlo, což nás samozřejmě mrzí.

Vy jste měl vleklé zdravotní potíže a do hry jste naskočil až behěm jara. Cítíte se už na hřišti v úplné pohodě?

Uplynulé dva zápasy to bylo celkem dobré. Teď s Brnem už jsem trochu cítil únavu a nebylo to ono.