A domácí, v jejichž sestavě za vykartovaného Havla naskočil uzdravený Řezáč, zahájili s vervou a už v první minutě po Nitrianského přetaženém centru pálil Pešek ze vzduchu nad bránu.

Poté se ale hra vyrovnala a za zmínku stojí snad jen Haškův trestný kop z pětadvaceti metrů, domácí záložník ale poslal míč metr nad břevno. Na druhé straně zahrozil střelou z úhlu Ilko, brankář Křížek ale byl u zdaní tyče na zemi včas.

V závěru první půle se po Novákově přiťuknutí dostal k ráně z vápna Pešek, ale razance chyběla, a tak gólman Adamuška starosti neměl. To Ilke proti Křížkovi na druhé straně pálil dostatečně tvrdě, míč ale po jeho ráně z ostrého úhlu jen lízl bližší tyčku.

David Lafata po sezoně ukončí svou profesionální kariéru, u fotbalu ale zůstane dál na jihu Čech.
David Lafata končí, ale u fotbalu zůstává dál

Stejně jako úvod zápasu i druhou půli Dynamo začalo šancí, Hašek po Nitrianského centru třineckou branku však minul. Potlesk spoře zaplněných ochozů si Hašek vysloužil v 64. min. za svou pumelici z 22 metrů, brankář Adamuška ji ale vyškrábl nad břevno. Větší možnost si hráči obou týmů už nevypracovali, a tak zápase skončil bez branek. „Chtěli jsme se rozloučit s diváky výhrou, gól jsme ale nedali,“ litoval trenér David Horejš.

Dynamo ČB - Třinec 0:0 

ŽK: Šumbera. Diváci: 465. Rozhodčí: Machálek – Fišer, Kožár.

Dynamo: Křížek – Nitrianský, Novák, Kladrubský, Řezáč – Čavoš (63. Puchel), Javorek – Švantner (58. Táborský), Hašek, Pešek – Mashike.

Třinec: Adamuška – Ilko, Čelůstka, Reintam, Janoščín – Vaněk – Buchvaldek (89. Velner), Samiec, Šumbera, Janošík (72. Joukl) – Juřena (90. Dedič).