Zajímavý je pohled do minulé sezony. Semice v KP skončily na 10. místě. Jejich skóre se po třiceti kolech zastavilo na 58:67. Zisk 39 bodů pohodlně stačil na záchranu. Poslední v tabulce 2022/23 skončily Prachatice.

A teď pozor! Prachatice nasbíraly 18 bodů. Semice mají po podzimu čtyři! Pouhé čtyři bodíky. Stojí za to se podívat, kde je Semičtí nasbírali. Soutěž začal tým v polovině srpna (12.8.) prohrou s Milevskem 1:3. Porážka 3:6 v následujícím utkání v Rudolfově byla varující. Semice sice tři góly daly (Pavel Keclík, Listopad a Veleman), ale šest jich dostali. Malou útěchou pro tým je, že od 12. minuty vedl, konečnou podobou výsledku, který spíš připomíná tenisové utkání, dal v 87. minutě Veleman. Pak už moc zajímavostí ve výsledcích Semic za podzim 2023 nenajdete. Prohra 0:6 pod hlubockým zámkem byla očekávaná. Semice je menší vesnice, která je od Písku vzdálena 3,5 km jihovýchodním směrem. První písemná zmínka o vesnici pochází už z roku 1394, žije tu něco přes 400 obyvatel. Ti z aktuálních fotbalových výsledků radost mít nemohou a také nemají.

Společnosti C.S. commerce service a.s. jako majoritní akcionář SK Dynamo České Budějovice a Footify Partners UK Limited uzavřely dohodu o strategickém partnerství. Footify je společnost vedená Lusolou Adewumim
Dynamo: Chovanec, Jarolím(ové). Lusola Adewumi. Fanoušci vedení klubu nevěří

Bod v KP vydoloval klub 24.9. Výsledek Semice -Mirovice 2:2 byl vlastně malým vítězstvím. Domácí dokonce dvakrát vedli (Jakub Keclík a Pavel Keclík), jenže Mirovičtí pokaždé srovnali, oba góly vstřelil Matěj Štochl. Druhý bod Semice získaly v domácím duelu s Trhovými Sviny (1:1), Pavel Keclík otevřel skóre už v 6. minutě, hostující Lukáž Gažák srovnal 13 minut před koncem. Senice vybojovaly i cennou plichtu s Jankovem (3:3): 42. Valach, 78. Veleman, 83. Zborník. Čtvrtý bod do party přidaly Semice na závěr podzimu. V sobotu 11. 11. v utkání s Protivínem (2:2). Zápas otevřel už ve 3. minutě Hrala, Pavel Keclík zvýšil ve 13. minutě na 2:0 a vypadalo to na velkou slávu. Na první a jedinou podzimní výhru. Martin Říha ve 22. a hlavně dvě minuty před konce Semickým radost pokazil.

Další body mohou Semičtí získat na jaře, které začne 16.3. Do útulného areálu, který hostil Zaměstnaneckou ligu Deníku (máme ve fotogalerii u tohoto článku, video přidáváme ze Zaměstnanecké ligy z Nové Vsi). Do Semic dorazí na 11.30 předposlední Dražice, které mají v tabulce "jen" o šest bodů víc.


Načítám tabulku ...