Byl to šlágr víkendu I. B třídy skupiny D. Dobrá Voda přivítala soupeře z Jindřichohradecka. Hosté sice nastříleli tři góly, stejný počet si jich ale také odvezli. Radost ale byla větší v týmu z Nové Bystřice. Petr Bobál se trefil až v nastaveném čase.

V úvodu šli domácí rychle do vedení. Už v osmé minutě otevíral skóre Pytlík. Když po půlhodině hry Novotný přidal na 2:0, zdálo se, že nebude co řešit. Jenže těsně přede odchodem do šaten snížil Nováček. Domácí zvýšili dokonce na 3:1, a protože do konce zápasu už nezbývalo ani 30 minut, vypadalo to na dobrovodskou výhru.

Úspěšná sezona SK Romany Beranové, nominace na ME
Sport klub Romany Beranové dostal ocenění za výkony na světové scéně

Jenomže bojovníci z Jindřichohradecka si přivezli Petra Bobála. Hrdina zápasu v 75. minutě dal kontaktní gól a ve druhé minutě nastavení dokonce vyrovnal! Výsledek dramatického zápasu: 3:3.

V tabulce I. B třídy skupiny D je Nová Bystřice na třetím místě, má 41 bodů. Kardašova Řečice na 2. pozici má jen o bod víc. Lídrem soutěže je Neplachov (45 bodů). Dobrá Voda je v krajské soutěži na páté příčce.