Smolné utkání se hrálo na sídlišti Vltava, kde nejdřív musel být ošetřován hlavní rozhodčí Pileček a později se zranil roudenský hráč Tomáš Bakalář.

TÝN B – SEDLEC 1:0 (0:0) – Ve velmi průměrném utkání začali domácí jako obvykle náporem. Své úvodní šance ale neproměnili, mladý Šálený střílel ve 4. a 7. min. vždy nad bránu. Hosté byli zataženi u své šestnáctky, a tak domácí útočili do plných, rozehrávka se jim nedařila a celý první poločas byl z obou stran neurovnaný. Za zmínku stojí snad už jen Lisnerova střela z trestného kopu, která skončila těsně vedle. Do druhého poločasu Týnští nastoupili s odhodláním konečně vstřelit gól, měli velký tlak a brankář Hanzal, nejlepší hráč hostů, byl v jednom ohni! Ve 46. min. kryl Vařilovu střelu, ve 49. min. Boudův trestný kop, chytil i Kličkovu střelu z malého vápna po Boudově přihrávce. V 65. min. Hanzal s námahou vyrazil i prudkou Meidlovu střelu. Hosté se dostali ke slovu až v 70. min., kdy po Jodlově trestném kopu měl gól na hlavě kanonýr Šindelář, jenž trefil břevno! Domácí se snažili rozhodnout, ale pokusy Meidla ani Kličky v síti neskončily, a tak vysvobozením pro Olympii byla až 89. min., kdy se po trestném kopu Lisnera dostal k odraženému míči Bouda a zajistil domácím tři body. Týnu tak dokonale vyšel poločasový tah s vysunutím obránce Boudy do útoku. Rozhodčí Samohejl. ŽK 2:2. Diváci: 70.

LIŠOV B – RUDOLFOV B 0:4 (0:1) – Svižný začátek nabídl šance, avšak bez využití. V 9. min. minul branku hostů Jan Mach, na druhé straně přeloboval nejen Maršána, ale i bránu, hostující Čapek. Ani hlavičky hostujícího Bočka a domácího Toncara se do brány nevešly. Ve 25. min. nastřelil domácí Trousil tyč. Rudolfov se ujal vedení ve 29. min., kdy přísně nařízenou penaltu proměnil Brom. Ve 42. min. lišovský Toncar zblízka přestřelil. Hned po přestávce zlikvidoval brankář hostů Hořejší šanci Jana Macha, ani nepřesné střely Čadka a Broma v síti neskončily. Až v 58. min. střílel z vápna Schuster a po teči Ulricha hosté vedli 2:0. V 68. min. založili hosté rychlý protiútok, Čapek tentokrát předal z pravé strany míč Bočkovi a ten přidal třetí gól. Po rozehrávce se Rudolfov opět dostal k míči a Čapek ze samostatné akce skóroval. Do konce utkání měli domácí několik šancí, ale Werner, Čadek ani Toncar skóre nezměnili. Lišov svému trenéru Hartovi nedal k 65. narozeninám dárek, jaký by si přál . . . Rozhodčí Ondra. ŽK 2:1. Přihlíželo 50 diváků.

ČT. DVORY B – N. HRADY 0:5 (0:4) – Od začátku utkání měli domácí mírnou herní převahu, ale bohužel ji nevyjádřili brankově. Ve 20. min. však při prvním vážnějším ohrožení domácí branky vstřelil Kollman první branku – a po ní Nové Hrady přidaly během dvaceti minut další tři (Zajac 2, Bazal)! Tím bylo o osudu utkání rozhodnuto. Ve druhém poločase se sice domácí fotbalisté snažili zkorigovat nelichotivý výsledek, ale naopak hosté z penalty Hrbáčkem zvýšili na konečných 0:5 a Čtyřdvorští odcházeli ze hřiště s debaklem. Rozhodčí Kodl. ŽK 1:1. Přihlíželo 30 diváků.

H. STROPNICE – HLUBOKÁ B 1:0 (0:0) – Do utkání nastoupili domácí v oslabené sestavě. Minulý zápas v Roudném nedohráli Szypula a Hanzal (do hry byl připraven pouze Hanzal), a tak se v sestavě mužů objevil sedmnáctiletý Bašta. Domácí nezačali špatně, ale nedokázali vypracované šance proměnit. Zaváhání hostující obrany nedokázal ve velké šanci potrestal Pavel Smolen, neujaly se ani střely Kotrče a Stanky. První polovina utkání tak skončila bez branek. Ve druhém dějství chtěli domácí rozhodnout co nejdříve. Hru oživil střídající Bláha, jenž nevyužil své sólo. Remízový výsledek vydržel až do 75. min., kdy střelou z 20 metrů rozvlnil síť Kotrč. Jeho gól probudil Hlubokou, která přimáčkla Hraničář k šestnáctce, a vyrovnávací branka visela ve vzduchu. Velké problémy domácím dělal hlavně Jandera, ale Stropničtí se z tlaku vymanili a střídající Hanzal a Horník mohli definitivně rozhodnout. Pískal rozhodčí Šafránek, další fakta nehlášena.

HRDĚJOVICE B – NEMANICE 2:0 (0:0) – Sousedské derby zahájili domácí mírnou převahou která jim vydržela po celý první poločas. Ve 13. min. si na Beranův centr naběhl Jan Prázdný, ale hlavou mířil těsně nad hostující branku . V 19. min. Strnadovu střelu bravurně vyrazil Černý. Domácí pokračovali v tlaku, ale jejich snaha končila na pozorné nemanické obraně. Nástup do druhého poločasu vyšel Hrdějovicím skvěle: v 50. min. Strnad zacentroval přesně na Michala Votrubu, jenž hlavičkou k tyči dostal Slavoj do vedení. První branka nabudila hosty, kteří zvýšili důraz, zlepšili pohyb a rázem jich bylo plné hřiště . V 61. min. se po nedorozumění v domácí obraně dostal do šance Dubský ml., ale mířil o milimetry vedle! Tentýž hráč se ocitl v další šanci sám před Fajtlem, jenž dobře vyběhl a Dubského střelu vyrazil. V 78. min. se hosté dopustili chyby v rozehrávce, míč zachytil Kaše a poslal do úniku Jana Rybeckého, jenž s přehledem výsledek derby zpečetil. Rozhodčí Cibranský. ŽK 2:1. Přihlíželo 60 diváků.

VLTAVA ČB – ROUDNÉ B 1:2 (0:1) – Pod paneláky se již tradičně v úvodu hrálo opatrně. Nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu, a tak se diváci trochu nudili. První se do tempa i do kombinace dostali hosté a jejich útoky byly čím dál nebezpečnější. Ve 20. min. předvedli hráči Roudného parádní akci na jeden dotek, na jejímž konci uklidil Bakalář míč do prázdné branky. Vltava se topila ve vlastních chybách. Až vynucené přerušení utkání, desetiminutové ošetřování sudího, pomohlo Vltavě, aby se vzpamatovala, a začal se hrát úplně jiný zápas. Nováček přišpendlil hosty na jejich polovině, akce Švece nebo hlavička Kuty mohly přinést vyrovnání. Ve 30. min. trefil vltavský R. Píša tyč! Roudné se ke slovu dostalo jen díky přímému kopu z hranice velkého vápna. Domácí si udržovali územní převahu, scházelo jim však přesnější zakončení. Do druhého poločasu vstoupila opět lépe Vltava a za svou aktivitu nakonec byla odměněna: P. Pícha nadvakrát odcentroval z pravé strany a jeho druhou pobídku hlavou přetavil ve vyrovnání Švec. Domácí se však neradovali dlouho, protože za pět minut Z. Pícha vyrazil přímý kop před sebe a dobíhající Dráb už měl snadnou roli – 1:2. Hosté se pak soustředili na důslednou obranu, kterou okořenili několika přesnými centry do otevřené obrany. Domácí přes nepřízeň osudu dřeli a podařilo se jim i vyrovnat, ale podle asistenta rozhodčího stál nahrávající P. Pícha v ofsajdu. V samotném závěru dokázali hosté rozkouskovat hru a zkušeně si dokráčeli pro tři body. Jejich radost z výhry kalí nezaviněné zranění T. Bakaláře. Pískal rozhodčí Pileček, ŽK 1:4. Diváci: 40.

D. BUKOVSKO – LOKO ČB B 4:0 (1:0) – Za chladného počasí na dobře upraveném terénu začali domácí v první minutě snad dvěstěprocentní šancí, jenže ani po dvojnásobné dorážce neskórovali. Hosté kontrovali nebezpečnými protiútoky, při kterých musel brankař Suchý předvést své kvality. Ve 35. min. domácí zaútočili a následný centr zleva nabíhající útočník Chochol proměnil v úvodní gól. Hosté hráli vynikající kombinační fotbal a diváci se do konce prvního poločasu měli na co dívat, i když se skóre neměnilo. Po přestávce zásluhou obou mužstev pokračoval dobrý fotbal. Góly však dávali jen domácí. V 68. min. si po standardní situaci naběhl do vápna důrazný Kokeš a dal důležitou druhou branku D. Bukovska. Lokomotivě slouží ke cti, že dál předváděla ofenzivní fotbal. V 80. min. však neuhlídala všudybyla Tomaska, jenž utekl, vystřelil a ještě sám dorazil míč do sítě – 3:0! Za dvě minuty domácí útok bravurně zakombinoval a R. Mach podtrhl výsledek, který je pro hosty krutý. Rozhodčí Ambrůžek. ŽK 0:1. Přihlíželo 60 diváků.