Dynamo bylo dlouhou dobu na prodej. Údajně už není. Podle informací, které redakce získala od zdroje, který je blízko klubu, fotbalový prvoligový klub už změnil majitele.

Vypadá to, že smlouva je opravdu podepsána. Majitelem se nestane Bříza, Sivok, ani Drobný, jak se o tom mluvilo v loňské sezoně, ale podle dostupných zpráv Vladimír Koubek.

"Já v klubu zůstávám, ale už v něm nebudu jako hráč," nechal se slyšet Jiří Kladrubský, který se o víkendu rozloučil s kariérou. "Já budu vždycky stát za klukama, za kabinou," dodal.

Tady je moje. Adolf Šádek se stal minulý týden stoprocentním vlastníkem Viktorie Plzeň.
Změny ve fotbalové Plzni? Hledám partnera, přiznal nový boss Šádek

V úvahu pro Kladrubského připadá některý z manažerských postů, možná se objeví na lavičce jako asistent trenéra některého z týmů. Brankář Jaroslav Drobný dál v brance Dynama chytat nebude.

"Já určitě v Budějovicích pokračovat nebudu. To je stoprocentní. Nabídky mám, nějakou zvažuju, ale v Budějovicích stoprocentně už nebudu," uvedl bezprostředně po utkání se Slováckem (0:1).

Vladimír Koubek už v Českých Budějovicích působil, pokud se informace o jeho odkoupení Dynama potvrdí, vrátí se tak do klubu, ke kterému má velmi blízký vztah.