A Dynamo zabojovalo a právem vyhrálo 2:1.

Domácí s několika změnami v sestavě začali aktivně a už ve 3. minutě si připravili první náznak slibné šance, když Hora u pravé lajny uvolnil Benáta, tomu se však centr od rohového praporku nevydařil.

Odpověď Jablonce pár vteřin nato byla ale ještě daleko nebezpečnější, Vaňkovu střelu z bezprostřední blízkosti ale Křížek, jenž v brance dostal přednost před Daňkem, reflexivně vyboxoval.

Ve 20. min. po Horově centru zkusil Táborský střelu z voleje, branku ale překopl.

Poté o sobě čím stále víc dávali vědět hosté. Benešovu hlavičku k tyči Křížek konečky prstů vyškrábl, poradil si i s ranou Pázlera zpoza vápna, přesně po půlhodině hry ale už sólový nájezd téhož hráče zneškodnit nestačil – 0:1.

To byl tvrdý úder, ligová záchrana se ještě více vzdálila. Neštěstí stav 0:1 trval jen krátce, už ve 33. min. Táborskému prostrčil míč do vápna a budějovický útočník ho poslal ve skluzu špičkou kopačky podél vybíhajícího Špita „angličanem" do brány – 1:1.

Rychlý vyrovnávací gól byl pro domácí potřebnou vzpruhou, zklidnili hru a dařila se jim i kombinace. Po ukázkové fotbalové akci dali deset minut po přestávce i svůj druhý gól, když na Horovu přihrávku si do pokutového území naběhl Benát a kolem přes Špita propasíroval míč do sítě – 2:1.

Jenže Jablonec na jihu Čech prohrát nechtěl. Trenér Kotal v rychlém sledu poslal na hřiště tři čerstvé hráče a všechny jako posílení ofenzívy. Bylo to znát, hosté získali více ze hry a před Křížkovou brankou bylo hodně živo. Líní na krok ale nebyli ani fotbalisté Dynama, a tak si diváci v pátek určitě přišli na své.

Branky: 33. Táborský, 55. Benát – 31. Pázler. ŽK: Machovec, Mchojan, Hanzlík, Javorek, Hora, Křížek – Kopic, Hubník. Diváci: 2976. Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Pospíšil.

Dynamo: Křížek – Mchojan, Len- gyel, Machovec, Hanzlík – Hora, Rýdel, Benát, Malakjan (90. Linhart)– Řezníček (84. Klesa), Táborský (74. Javorek).

Baumit Jablonec: Špit – Kysela (65. Hubník), Beneš, Štochl, Novák – Kopic (60. Čížek), Vaněk, Loučka, Zoubele, Eliáš – Pázler (76. Třešňák).