Jihočeši sahali v naprosto vyrovnaném utkání po vítězství nad milánským Interem. Dynamo si vytvořilo několik slibných šancí, žádnou nevyužilo, gól nedali ani důrazní Italové. Minutu před koncem odpískal rozhodčí pokutový kop za faul na aktivního Nováka. Střelu Jáši do levé poloviny branky ale italský brankář vyrazil…

Dynamo má na kontě první víětzství. Porazilo Plzeň.

Českobudějovické Dynamo má za sebou neopakovatelnou zkušenost. Hráči kategorie U16 hrají v Praze na turnaji All Stars Cup, kde jsou přední evropské týmy, ale také celky z Mexika a Japonska. Právě s Jokohamou změřili fotbalisté Dynama ČB síly v sobotu dopoledne. Svěřenci trenéra Dvořáka nešťatstně začali, dostali v první minutě gól a při této akci se zranil Chylík (výron v kotníku). Japonci předvádějí na turnajií vynikající výkony. "Hrají opravdu moc dobře, jsou silní na míči," shodli se členové realizačního týmu Dynama. "Přijeli jsme vyhrát," dokumentoval sebevědomí hráčů z týmu Mariners Jokohama na Japonce nezvykle vytáhlý útočník Seky Kaito.
Jihočeši se na turnaji dočkali také prvního zaslouženého vítězství, zápas s tradičním rivalem z Plzně rozhodl krásnou hlavičkou po rohu stoper Jáša.

Mariners Jokohama - SK Dynamo ČB 3:0 (2:0), Dynamo ČB - Plzeň 1:0 (1:0), Jáša, Dynamo ČB - Inter Milán 0:0 (minutu před koncem Jáša neproměnil penaltu)