A černobílí začali s velkou chutí a od úvodu svého soka zatlačili. Už ve 3. min. brankář Bolek musel zasahovat po tvrdé střele Mashikeho a dvě minuty nato Peška zastavil Ševčík ve vápně jen faulem a penaltu Havel suverénně proměnil – 1:0.

Hosté pak hru v poli vyrovnali a kopali čtyři rohy v řadě, do větší šance je ale obrana Dynama nepouštěla. Naopak v 18. min. po Javorkově přiťuknutí Bolka protáhl Pouček a deset minut nato po ukázkové spolupráci Nitrianského s Peškem zvýšil s chutí hrající Mashike krásnou hlavičkou na 2:0.

Hned v nástupu do druhé půle Pešek prokázal skvělé periferní vidění, když přes hlavu vyslal z hloubi pole do brejku Haška, jenž utekl do vápna, ještě míč nezištně posunul na nabíhajícího Javorka a ten už se střelou do odkryté branky neměl žádné potíže – 3:0.

Po hodině hry se prosadili i hosté, po pěkné kombinaci snížil Kosak na 3:1, v 78. ale Nitrianský vybídl Táborského, jenž hlavou dal na 4:1.

Dynamo ČB - Sokolov 4:1 (2:0)

Branky: 5. Havel (11), 28. Mashike, 50. Javorek, 78. Táborský – 63. Kosak. ŽK: Mashike, Novák, Hašek – Dvořák, Končal, Hlavatý. Diváci: 755. Rozhodčí: Rejžek – Petřík, Šimáček.

Dynamo: Staněk – Nitrianský, Havel, Novák, Pouček – Čavoš, Javorek – Pešek (90. Šplíchal), Hašek (87. Švantner), Puchel (68. Táborský) – Mashike. Sokolov: Bolek – Strada, Čihák (37. Mráz), Ševčík, Končal (76. Rychnovský) – Kosak, Machek, Dvořák, Vávra – Přeučil, Silný (46. Hlavatý).