Sešívaní ve středu podlehli ve svém prvním utkání zimní Tipsport ligy Dukle v derby sice hladce 0:4, z áčka ale byl v týmu jen Vošahlík. Hráči juniorky a širšího kádru áčka by měli nastoupit i v pátek proti Táborsku, které ale také ohlásilo kombinovanou sestavu. „Viděl bych to na dvě celé jedenáctky," předjímal už na pondělním srazu asistent trenéra Táborska Petr Frňka.

Remízu 3:3 s Pardubicemi nový kouč Dynama Luboš Urban hodnotil střízlivě. „Klasický úvodní duel přípravy. Máme za sebou šest tréninků a trénovali jsme i ráno před zápasem. Prostřídali jsme dvaadvacet hráčů, je zbytečné dělat větší závěry," řekl pro klubový web a dodal, že tři vstřelené góly těší, na druhou stranu že ho mrzí tři inkasované góly, které dle něj padly po velkých individuálních chybách.

Podobně zápas viděl i pardubický kouč Jiří Krejčí. „Oba týmy zkoušely různé hráče na různých postech, to bylo znát. Na hráčích už začíná být vidět i první únava, která se projevila na inkasovaných gólech. Byť jsme v první půli do ofenzivy dali hodně mladou sestavu, hra se mi líbila víc než po přestávce," podotkl Krejčí.

V týmu Dynama z podzimního základu do hry nezasáhli Křížek, Lengyel a Linhart. „V bráně se prostřídali Daněk a nový gólman Lešňovský, proto Kříža stál," sdělil Deníku šéf nově vytvořeného trenérského týmu Martin Vozábal a dodal, že Lengyel měl pro lehčí zranění volno a Linhart že je po plánované operaci ramene. „Oba už trénují, ale do zápasu ještě nenaskočí ani v neděli na Složišti proti Znojmu," upřesnil včera Martin Vozábal.

Ze zápasu už po půlhodině hry pro zranění odstoupil novic Brunclík. „Má pět stehů na hlavě, proti Znojmu už zřejmě bude," uzavřel Vozábal.

Nedělní dvojzápas Dynama s prvoligovým Znojmem na umělce na Složišti začíná v neděli v 11 a 13 hodin.