Sestava Dynama zůstala stejná jako ta, která vyběhla do pohárového klání s Příbramí. Pouze na hrotu nahradil Kaloda Linhart. Hosté začali dobře a kontrolovali míč i hru. Ve 27. minutě navíc Pavel Hašek napálil odražený míč parádní ranou do sítě a poslal Jihočechy do vedení. A protože Linhart zahodil další slušnou šanci, do šaten šli hosté o gól spokojenější.

Po změně stran se hra ustálila a hrálo se hlavně ve středu hřiště. Z dálky vypálil Jarolím, na druhé straně kontroval Kudrna. Hra byla dlouho vyrovnaná a bez šancí. Zdálo se, že Jihočeši si dokráčí pro nejtěsnější výhru, ale pět minut před uplynutím řádné hrací doby se po rohu opřel do míče Jan Jeřábek a rozhodl o tom, že si oba soupeři body v Pradubicích rozdělí.

Poločas: 0:1 , Branky: 85. Jeřábek - 27. Hašek, ŽK: Hundák, Jeřábek - Hanzlík, Vyskočil, Rozhodčí: Houdek – Moláček, Vlasjuk, Střely na bránu: 5:3, Střely mimo: 2:6, Rohy: 5:1, Ofsajdy: 0:4, Fauly: 10:15.